eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Profesionalo ir eksperto statuso pakeitimas


Kažkaip yra sunku nuspręsti kas vertas, kas ne, kam duot vienokį, kam kitokį.

Idėja tokia, lieka sena sistema:
Naujokas > Dalyvis > Dažnas dalyvis > Senbūvis > Veteranas

Plius įvedam kokį VIP, t.y. ilgametis veteranas, turintis nemažai pliusų, protingas. Ir visi bus patenkinti? Ar ne? :)

Būtų daug paprasčiau viskas. O norintys didesnės garbės, konkuruos lentoje. :) Nes dabar ne visada žinai kas ko vertas ar ne vertas, sunku darosi duoti naujiems nariams, nes juos reikia palyginti su tais, kurie jau turi statusą. Atsiranda įvairių svertų į vieną ir į kitą pusę. Todėl toks sprendimas būtų paprastesnis.

tai taip ir nesupratau.
tai kas dabar bus su tais ekspertais ir profesionalais? jie tampa bendrai VIP?

Kolkas netampa, tai tik pasiūlymas. Bet tiesiog tai nėra labai patogi sistema. Kartais gal kas ir įsižeidžia, kad negauna ir panašiai. Arba moka daugiau už tą statusą turintį. Ir šiaip pats skyrimo faktas gan kėblus. Ateityje tai daryti bus dar sunkiau. Todėl sumanymas toks, kad ypač pasižymėję nariai būtų tam tikroj grupėj, čia tas vip kaip pvz, gali būti ir kitoks pavadinimas.

visai naudinga, kai rodo dalyvio žinių lygį, tiesa dabartinė sistema skylėta, ji už aktyvumą skiria tuos lygius..
aš jau esu siūles seniau, pačiam adminui nuspręst koks žmogaus matematikos lygis ir atitinkamai įvertinus jį parašyt prie niko, neatsižvelgiant į aktyvumą.. jei adminui vienam sunku nuspręst koks kieno lygis, galima daryti apklausą gal ? nors nevisi tinkamai ir vertins kitų žinių lygį, iš pavydo.. buvo čia seniau su lukasm, grynai dėl pavydo atimtas profesionalo laipsnis.. negražu taip, jei žmogus nėra aktyvus, bet žino ir supranta matematika jis vertas tinkamo įvertinimo.

Šiaip nematau čia didelės problemos, kad yra eksperto lygiai. Tikrai tie kurie šitame forume lankosi ir jį turi - verti jo.
Tik tiesą sakant nelabai matau skirtumo tarp eksperto ir profesionalo, net nesuprantu kuris aukštesnis. :D

variablevisai naudinga, kai rodo dalyvio žinių lygį, tiesa dabartinė sistema skylėta, ji už aktyvumą skiria tuos lygius..
aš jau esu siūles seniau, pačiam adminui nuspręst koks žmogaus matematikos lygis ir atitinkamai įvertinus jį parašyt prie niko, neatsižvelgiant į aktyvumą.. jei adminui vienam sunku nuspręst koks kieno lygis, galima daryti apklausą gal ? nors nevisi tinkamai ir vertins kitų žinių lygį, iš pavydo.. buvo čia seniau su lukasm, grynai dėl pavydo atimtas profesionalo laipsnis.. negražu taip, jei žmogus nėra aktyvus, bet žino ir supranta matematika jis vertas tinkamo įvertinimo.

Vien tavo komentaras parodo, kad statusų skyrimas gan sudėtingas. O aš savivaliaut nelinkęs, taikus žmogus iš prigimties :D

Todėl visi geriausieji, aktyviausieji, protingiausieji būtų vienoje grupėję. O žinias savo įrodo garbės lentoj. Žiūrėsim, gal su Milkhater pavyks ką suderint dėl naujos taškų sistemos.

Aš nenoriu nieko vertinti. O paskirti į vieną grupę už nuopelnus lengviau.

FalconŠiaip nematau čia didelės problemos, kad yra eksperto lygiai. Tikrai tie kurie šitame forume lankosi ir jį turi - verti jo.
Tik tiesą sakant nelabai matau skirtumo tarp eksperto ir profesionalo, net nesuprantu kuris aukštesnis. :D

Nu tai va, net skirtumo nėra, tada darom bendrą grupę tikrai :D

Tegu viską įvertina garbės lenta, o statusas būtų už įdirbį, pagalbą, sumanumą, na jūs supratot.

jūs čia mane norit iš pirmos vietos garbės lentoj išmesti? :D
tai gali ne tik tu spręsti kas turi gauti kažkokį statusą, o padaryti kažkokią temą, kurią matyti gali tik ekspertai ir profai, nu arba bendras kažkoks statusas ir ten būtų svarstoma, ar pridėti naują žmogų į jį ar ne.

Mirtisejūs čia mane norit iš pirmos vietos garbės lentoj išmesti? :D
tai gali ne tik tu spręsti kas turi gauti kažkokį statusą, o padaryti kažkokią temą, kurią matyti gali tik ekspertai ir profai, nu arba bendras kažkoks statusas ir ten būtų svarstoma, ar pridėti naują žmogų į jį ar ne.

Išmesim tave iš sosto :D

Bet ar tokios temos nebus kivirčų ir nesantaikų vieta?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »