eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Profesionalo ir eksperto statuso pakeitimas


Milkhatervariable, iš didelio rašto išėjai iš krašto.
Čia yra daugiau neformalus forumas.
Ir titulai skiriami už forumo dalyvio lygį tik šiame forume, o garbės lentoj pagerbiami už pasiekimus, kurie pasiekti tik šiame forume.


Vitalijus yra aiškiai pasakęs, čia rimtas forumas :)
ir nelabai suprantu, kur tavo argumentai, kad žodis "ekspertas" yra prastesnis už "profesionalas" ? bandysi kaip mirtišė juokeliais kažką įrodyt?


žiežula, niekur nesiūlau savęs kelt į padebesius, tik išsakiau savo nuomone dėl žodžio profesionalas. jei kurį ir verta ištrint, tai tik jį :)

Priminsiu:

Vitalijus
Mirtisejūs čia mane norit iš pirmos vietos garbės lentoj išmesti? :D
tai gali ne tik tu spręsti kas turi gauti kažkokį statusą, o padaryti kažkokią temą, kurią matyti gali tik ekspertai ir profai, nu arba bendras kažkoks statusas ir ten būtų svarstoma, ar pridėti naują žmogų į jį ar ne.

Išmesim tave iš sosto :D

Bet ar tokios temos nebus kivirčų ir nesantaikų vieta?


Eksperte, jeigu nori, kad ekspertai taptų profesionalais, o profesionalai - ekspertais, taip ir sakyk. :) Be to, pamatytum tuos žandukus, tai pakeistum žodį 'žiežula' į 'žandukė'. :D

pakeista prieš 11 m

MilkhaterPasakymas "neformalus"  nereiškia, kad nerimtas. Šį forumą daro rimtą Maratono skiltis.
Ir nereikia čia nervuotis, nes paprašysiu Vitalijaus, kad įsteigtų "Isteriko" titulą :D
Profesionalas šiame forume yra dalyvis, kuris išties gerai išmano matematiką. Ir profesionalas geriau, nes šis titulas geriau skamba nei eksperto, o skambesys yra svarbu. Ir jei naikint kokį titulą, tai tada eksperto. Bet aš gi siūliau pervadinti eksperto titulą. Tarkim Pagalbininkas arba Mokytojas.


isteriko sakai :D gerai, kad paredagavai aną žinutę, nes isteriko titulas tau tiktų labiau nei man :))
suprantu, nori tu valdžios, nepatinka kai kažkas čia siūlo viską daryti kitaip, man ir nepatinka, aš ir mielai vadovaučiau viskam, daryčiau kaip man atrodo geriau. visi mes čia su savom nuomonėm, įskaitant ir mane. turiu aš savo nuomonę ir turiu teisę ją išsakyti, net jei ji bus atmesta. bet pagal tave aš turiu patylėt su savo mintimis, ir leisti viską nuspręst tau?? Jei kas ir turi patylėti, tai beprasmiškų komentarų kūrėjai, bandantys paverst viską pokštu, lyg cirke dalyvautume, o ne matematikos forume. taip žiežula :)?

žodžiu. neskamba man visai tas profesionalas, boksininkui gal:  "profesionalus boksininkas".. mokslų pasaulyje tokie terminai nevartojami. pačiam apibrėžti ribas kas tinka forumui kas netinka irgi nerekomenduoju. reiktų laikytis mokslinių terminų, su kuo ir siejasi matematika, tai mokslo kalba.
Jei pakeisti eksperto statusą į "pagalbininkas" ar "mokytojas", aš jokio statuso visai nebenoriu turėt :D ir geriau palikt kaip yra dabar.

pakeista prieš 11 m

Gal apsieikim be įžeidinėjimų? Nes kažkaip aš nesu linkusi čia pyktis, kaip kai kurie. O jei tau labai norisi čia ant manęs drabstyt kažką, tai parašyk tai vienoj žinutei, perskaitysiu ir nurimsi. O dabar neapsieina nei vienas tavo postas be mano naujos šauniosios pravardės paminėjimo.
Bent turėtum kažkokių argumentų mano žiežulizmui įrodyti. Nes jei kalbam apie kelis sarkastiškus postus, tai deja tai nieko neįrodo. O aš tau nepulsiu to įrodinėti, ar taip yra ar ne, yra žmonių čia kurie mane pažįsta realiai ir kažkodėl taip nevadina, taip kad pasilaikyk ir tu savo nuomonę apie mane sau, nes ji bent jau man absoliučiai neįdomi. O jeigu turi kažkokių bendravimo sutrikimų, tai bent to neparodytum.
Visus tavo postus apibendrinus susidaro tokia nuomonė, kad ekspertas yra aukščiau už profesionalą, nes anie yra tik statybininkai arba sportininkai, ir kad profesionalus reikia naikinti. Nepamirškim, kad čia yra forumas ir čia galioja savos taisyklės taip pat ir sava hierarchija, kaip norės taip ir pavadins, bet lygiai yra ganėtinai aiškūs.
O ir jau pradėjai pavydėti, kad Milkhateris gavo moderatoriaus teisių

MirtiseGal apsieikim be įžeidinėjimų? Nes kažkaip aš nesu linkusi čia pyktis, kaip kai kurie. O jei tau labai norisi čia ant manęs drabstyt kažką, tai parašyk tai vienoj žinutei, perskaitysiu ir nurimsi. O dabar neapsieina nei vienas tavo postas be mano naujos šauniosios pravardės paminėjimo.
Bent turėtum kažkokių argumentų mano žiežulizmui įrodyti. Nes jei kalbam apie kelis sarkastiškus postus, tai deja tai nieko neįrodo. O aš tau nepulsiu to įrodinėti, ar taip yra ar ne, yra žmonių čia kurie mane pažįsta realiai ir kažkodėl taip nevadina, taip kad pasilaikyk ir tu savo nuomonę apie mane sau, nes ji bent jau man absoliučiai neįdomi. O jeigu turi kažkokių bendravimo sutrikimų, tai bent to neparodytum.
Visus tavo postus apibendrinus susidaro tokia nuomonė, kad ekspertas yra aukščiau už profesionalą, nes anie yra tik statybininkai arba sportininkai, ir kad profesionalus reikia naikinti. Nepamirškim, kad čia yra forumas ir čia galioja savos taisyklės taip pat ir sava hierarchija, kaip norės taip ir pavadins, bet lygiai yra ganėtinai aiškūs.
O ir jau pradėjai pavydėti, kad Milkhateris gavo moderatoriaus teisių


Žiiinoma pavydas. Sutinku palaukti vestuvių, o tada pyktis, tu ir ? šaunu :)


MilkhaterToks įspūdis susidaro, kad matematikos forume dalyvauja žmonės, kurie nieko aplink save nemato, jų visas gyvenimas tik matematika, humoras jiems svetimas, socialinio gyvenimo -  nulis...
O taip nėra smile


nieko panašaus, geras humoro jausmas visur sveikintinas. tik man pasirodė beprasmiška mirtišės žinutė. žinau žmonės mėgsta nepritart tokiam "išsišokėliui" kaip aš, o dar smagiau kartu pašiepti. bet gi to tikrai čia nereikia ?

MilkhaterMokslo pasaulyje tokie terminai nevartojami? Čia buvo EPIC!
Jei ir nevartojami, aš nematau problemos kelis forumo dalyvius pavadinti profesionalais. Ir apskritai titulai galėtų būti linksmi ir malonūs. Pavyzdžiui profesionalą pavadinkim "vienas iš nedaugelio" big_smile big_smile big_smile. Eskpertas galėtų būti "greitoji pagalba". Nu aš jau čia nusišneku. big_smile Fantazijai ribų nėra...

epic ne epic, kur aš pamelavau ? bandžiau kažkaip argumentuoti, o jūs iš viso to padaryti cirką ar visiškai nepritart ir užkast.
dėl linksmųjų titulų tai hmmm vėl gi, ne humoro portalas čia, reiktų vengti kas per daug.. galima ten juokais žiežulą kai kam uždėt, bet naudingiau informatyviau tai kas atspindėtų rašančio žmogaus žinias. Fantazijai reiktų tokiu atveju apriboti, kad netaptume per daug nerimti...

MilkhaterO dabar rimčiau. Yra forumų, kur nėra titulų, bet yra reitingai. Jeigu nesutarsim dėl titulų, tai alternatyva - reitingavimas smile Bet aš jau pastebėjau, kad bus problemų ir dubliavimosi su pliusų sistema...

reitingai ? bet kuo tai skirsis nuo dabartinių reitingų ? ko pasieksim ? Vitalijaus darbas, musu diskusijos, pykčiai ne veltui bus ? Visi čia lygi r pasisako už statusus-titulus pagal žmogaus žinias, neatsižvelgiant į jokius reitingus ar naudingus pranešimus. tad šitai gal nebekeiskim ? antraip nieko mes apskritai čia nepasieksim ir nepakeisim..
Geriau bandyti susitart dėl tų statusų-titulų. kompromisas gali būt ir suvienodint ekspertą su profesionalu, padaryti pasirinktinai tam kas to vertas ? arba atrasti naują žodį kuris visiems tiktų ? o tie kas dabartinio eksperto lygio(pvz aš) neatitiks pagal naują statusų sistemą, numažint iki veterano ar pagailėt ir sumažint tik iki jaunojo matematiko(žiūrint koks pavadinimas bus sutartas.)

Tai paliekam kaip yra? Ir tada jūs sprendžiat kas nauji ekspertai ar profesionalai? Ar kažką keičiam?

Nes neseniai vienas žmogus atsisakė eksperto, tvirtindamas, kad dar ankstoka. Aš jį gerbiu už savikritiškumą. Bet tai paskatino apgalvot dabartinę sistemą.

įvedam banų sistemą.

Ji yra. :)

Paliekam kaip yra, negi sitas forumas skirtas kazkokiom varzytuvemis? Negi krenta stimulas sprendziant cia pateiktus uzdavinius nuo titulo?.
Del tasku sistemos tai manau reikia tik pakeist skiltyje kur sprendziami olimpiadiniai uzdaviniai. Tada butu gyviau sprendziami ir talpinami tokie uzdaviniai.

Tai tiek.

Mirtise, čia man būtų skirta ban sistema :D? ahh, kaip miela... :)

Keletas mokslininkų grupių tyrinėjo jausmus su gyvūnais. viena grupė mokslininku atlikinėjo tyrimus su ančiukais ir jų motina, prie kurios jie prisilietę gaudavo elektros šoką. pasirodo tas šokas dar labiau sustiprino norą prisiglausti prie motinos, kuri juos ir purtė elektra.
Kita grupė mokslininkų atliko tyrimus su mažais šuniukais ir jų prieraišumu su tyrėjų grupe. išskirstė mokslininkai juos atsitiktinai į tris grupes ir skirtingai su jais elgėsi.
Pirma grupė šuniukų buvo lepinami prisiartindami prie mokslininko.
Antras grupė šuniukų buvo baudžiama už prisiartinimą prie mokslininkų.
Trečia grupė buvo atsitiktinai baudžiama arba glostomi prisiartinus prie mokslininkų, random principu. jie niekad nežinojo ko tikėtis.
Spėk kuri grupė šuniukų buvo labiausiai prisirišusi prie mokslininkų ? trečios grupės šuniukai :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »