eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Rasti natūraliųjų skaičių sumą


11 klasėj aritmetinė progresija... jei čia žemesnė klasė, tai man įdomu kuri aukštesnė jau? tik 12?

Jau šita mergaitė tai viską žino. ;DD

;DD ne viską ;P

Na taip 11 klasej aritmetine progresija. Bet uzdavinys "1.Raskite visų natūraliųjų skaičių nuo 1 iki 100sumą" tikrai ne 11 klasej pasirode. Na turbut esi megeja zmones i vieta pastatyti ane? "jei čia žemesnė klasė, tai man įdomu kuri aukštesnė jau? tik 12?" nai nai nai kokie mes :) Uoj man laiko atemei kol radau. :) Tikrai nemanau, kad ce is 11 klases. O gal? :) Na bet gerai kad mergaite tokia aktyvi ;)

https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/10000/0/10241/thumb/p15k73vu6amrodtn1anl1f9m1l3r1.jpg

oj tikrai nenorėjau pastatyti čia kažko į vietą ;] ir net nemanau, kad mano pasakymas skamba žeidžiančiai, jeigu taip tai atsiprašau... tikrai nenoriu čia konfliktuot ;] nežinau kurioj klasėj daugyba tokia buvo ;D ir nesu aš aktyvi.. .tik paklausiau ;P o tai žmogiška ;D

Gerai yra ir be atsiprasau :D Na bet tavo tas paklausimas toks suktas suktas :D :D O seip psiziurejus i tavo pranesimu skaiciu, drysciau pasigincyti del aktivumo ;)

pas mane polinkis į flūdinimą ;DD nu gerai, aš pati visa sukta ironiška sarkastiška ir pan ;D taip ka nepriimkit labai arti širdies ;D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »