eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Tinginio pančio mokestis


Tai santykius aiškinates vis? :D

Kas dėl tinginiavimo, tai šis klausimas jau senai mano galvoje. Tiesiog nieko gudraus nesugalvoju. Toji sistema, su sms ir panašiai, apsimokėtų jei forumo aktyvumas bent tris kart padidėtų. Dabar tiesiog laiko kaštai sistemos kūrimui būtų dideli, o naudos mažai. Tad paliekama ateičiai, nebent šautų į galvą kokia nors geniali idėja...

Kaip ir kažkuris iš jūsų paminėjo, kad yra lankytojų stoka. Yra ne lankytojų stoka, o aktyvumo. Mokslo metais forumą aplanko maždaug ~1000 į dieną, bet kiek iš jų prisijungia? Gėdijasi matyt :D

1000 tai nemažai. Tik maždaug 1000 kartų mažiau nei apsilanko delfyje. Ir maždaug 1000 kartų daugiau nei aš maniau kad apsilanko ;]
O kaip skaičius kinta, eksponentiškai? Gal didžiąją dalį apsilankančių traukia pačiame tinklapyje esanti informacija, o į forumą tik šiaip užmeta akį.

Lankomumo kitimą pavadinčiau didėjančia aritmetine progresija su nedideliu vardikliu :)

Maždaug 75% tiesiai į forumą (per paieškos sistemas arba žmonės turi favorituose linką), likusi dalis patenka iš tinklapio.

nemaža auditorija kaip specifinės paskirties portalo

Mirtiseaš viską suprantu ne tik iš posto tono, bet ir išankstinės nuomonės, ir kadangi žinau kas jūs per personos, tai ir žinau kokią išankstinę nuomonę vienas apie kitą esat susidarę... jei jaučiat vienas kitam antipatiją tai nereiškia kad reikia čia ateiti ir visiem pasakoti. mano nuomone, asmenine, esat abu gabūs mokslams, tiek matematikai tiek fizikai, ir tikrai nesat buki. vieną personą užgožia kita, tiesiog pasityčiodamas ar pafloodindamas ;D bet mano nuomone viskas yra proto ribose, o kitas tiesiog stengiasi vaizduoti labai rimtą ir visiems padedantį. kiekvienam savo. aišku nei vienas neprilygstat mano sarkazmo lygiui, bet visvien gerbiu  už pabandymus.
myliu hausą ;*
mano bio laukai su milkiu nesueina bet respectas jam už viską.
p.s. šitą postą rašau girta, tai galit ir nekreipt dėmesio.

true story parašiau ;DD o šiaip peace in the math24, love in the air..
jei kas ir floodina šitam forume tai tik aš. jei kas ir gerai paaiškina pasismagindamas tai hausas, jei kas ir puikiai išdėsto teoriją, išsprendžia uždavinį su paaiškinimais tai milkis. vsio visi mes faini, tai nafik stumiat vienas ant kito...


I love you too ;P~~~~~~~~~~~~~~

ohh dear ;**

tai kaaaaai, profesionalu tapau O.o

pakeista prieš 12 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »