eMatematikas Registruotis Paieška

Tinginio pančio mokestis

Forumo palaikymas   Peržiūrų skaičius (16587)

Kvailas pasiūlymas:
Ryšium su tuo, jog laiks nuo laiko pasitaiko temų kuriose prašoma išspręsti daugiau nei vieną uždavinį ir temos autorius nerodo didelės motyvacijos pats prisidėti prie sprendimo, siūlau apmokestinti tokias temas ;]
Pvz.: naujai sukurta tema būtų užrakinta, ir joje niekas negalėtų rašyti. Jei temos turinys neatitinka aukščiau pateikto aprašymo - tokią temą galima atrakinti. Šį veiksmą galėtų atlikti nebūtinai administratorius, bet ir kokia išskirta vartotojų grupė ;] Jei vistik tema atitinka pirmesnį aprašymą - išskirtos vartotojų grupės narys galėtų spustelti temoje esantį atatinkamą mygtuką, ko pasekoje į temos autoriaus elektroninio pašto dėžutę būtų išsiųstas pranešimas, informuojantis jog jo tema nesulauks atsako tol, kol anas neišsiųs SMS (kažkokiu numeriu), kurio kaina N litų. Tai padaręs temos autorius gautų SMS su slaptu kodu, kuriuo naudodamasis galėtų atrakinti savo sukurtą temą.
Tai va.

Paskutinį kartą atnaujinta 2011-08-31

0

nu o pasuk galvą. mažu sugalvosi

0

Taigi nežiniukas yra tinginys, ans net tingi rašyt... nufotkina kažkokį popierių su uždaviniais 1 pixelio fotoaparatu žvakių šviesoje ir įmeta paveiksliuką.
O šiaip ar taip forumo taisyklės draudžia pateikinėti uždavinius, kuriuose tiesiog prašoma išspręsti uždavinius, beigi draudžia floodinimą (ar į tai įeina 10 panašių temų sukūrimas - nežinau). Kaip tokį sugaudyt... nesunku gi jį pastebėt, o pastebėjus - banas ar dar kokia priemonė apribojanti pranešimų rašymą.
Vienintelė bėda kad čia žmonių nedaug ;D

0

Arba sukurti skiltį "noriu, kad padarytumėte" ir tariesi su tinginiais už kiek padarysi  :)

0

kurioj vietoj hausas floodina?
jei tave tai trigdo ar turi išankstinį nusistatymą tai tavo bėdos.
o pasiūlymas vertas dėmesio, keliu leteną už.

0

;D
Ok, jei kam dar neaišku - čia buvo pasiūlymas Vitalijui. Labai optimistimis pasiūlymas kaip bent iš dalies padengti forumo išlaikymo išlaidas (ar kažkaip panašiai). Ar pati idėja gera ar ne, nežinau. Rodos turint nedidelį skaičių vartotojų nekažinkas ir tesigautų.
Kadangi tema sukurta pasiūlymų skiltyje, manau yra daugiau nei akivaizdu kad tai ištiesų tėra pasiūlymas, o ne reikalavimas keisti tvarką (Milkhater taip parašei kitoj temoj, spėju kad tai man skirta, jei klystu, ir tu vistik skaitai šį pranešimą - pataisyk mane ;] ).
Jei kas turi kitokių idėjų ar pasiūlymų šitos temos klausimu - ši tema ir skirta jiems ;]
Kas dėl mano floodinimo. Tai dabar nesu tikras ką tu turi omeny, ir nesu tikras ar verta plėsti šitą temą ;] na be, pafloodinkim... Aš atsimenu tu kažkada pavadinai "šūdo malimu" pranešimus mano, kuriuose aš mėginau tiesiogiai nespręsdamas uždavinio padėt temos autoriui išspręsti uždaviniui pačiam (pačiai...). ir ten gavos laaaabai ilga tema ;] Aš pripažįstu kad man šitokia veikla sunkiai sekasi, ir rezultate dažniausiai gaunasi maža naudos ir daug pranešimų. Bet man šitaip rašyti yra daug įdomiau ir aš šito vat nelaikyčiau floodinimu. Bo vis dar laikausi nuomonės kad žiūrėdamas kaip kiti sprendžia uždavinius - pats geriau jų spręsti nepradėsi, lygiai taip pat, kaip žiūrėdamas kaip kiti daro prisitraukimus pats daugiau prisitraukimų nepadarysi.
Kas dėl rašymo totoliai ne į tema... tai taip, leidžių sau tai. Kad taisyklės tai draudžia - manęs nei negąsdina, nei aš manau kad man tai negalioja. Su kiekvienu tokiu pranešimu puikiai suvokiu galimas savo veiksmų pasėkmes ;] Tikiuosi vieną dieną subręsiu, ir liausiuosi tai daręs. Dabar, sakykim, tiesiog augu kartu su forumu ;]
Tai va

Paskutinį kartą atnaujinta 2011-09-04

0

Man rodos būsime sumaišę floodinimą ir offtopicus ;] Ar tik aš vienas sumaišiau ;D

0

Aš nemanau kad Mirtisei tavo tonas pasirodė griežtas, mintys kandžios ir t.t. Bent man taip nepasirodė ;]
Tavo argumentacija man sunkiai suprantama... aš tiesą sakant paskutiniajame tavo pranešime jos net nerandu. Nu tikrai nerandu ;]

Milkhater
Kas mes tokie, kad reikalautume administratoriaus kažką keisti, kai esame tik padėjėjai ir nieko bendro neturime su tinklapio administravimu?

Va, supratai ką norėjau pasakyti. Tik padėjėjai per daug siauras žodis.

MilkhaterNežinau ar teisinga forume pateikti 12 uždavinių ir parašyti skypa, kad jam išspręstų ir tikriausiai už pinigus. Aišku, tai vilioja.
Bet ar teisinga parašyti forume savo skype, ir sakyti, kad "rašyk man - išspręsiu (ir tikriausiai ne dykai)"?

Aš nežinau ar tai teisinga, o tu? Kad šitas klausimas bent minimalią prasmę turėtų, pirma gautume susitart ką turime omeny sakydami "teisinga".

MilkhaterForumas iš dalies tampa sutarčių ir pažinčių portalu ir praranda savo pirminį tikslą - padėti nemokamai.

Jei tik iš dalies, tai kaip jis gali prarasti savo pirminį tikslą? Ir aš smarkiai abejočiau kad forumo pirminis tikslas yra padėti nemokamai. Čia gal tavo asmeninis tikslas?

MilkhaterAr kartais alba nėra įkvėptas tavęs parašyti to posto?
Ne.

MilkhaterLabai jau suktai čia parašei. Stebėjimas kažkiek prideda naudos ir supratimo.
Jei pagalbos prašančiam svarbu, kaip kažkas sprendžiasi, tai ir stebėjimas gali duoti daug naudos.

Visiškai nesupratai to, ką norėjau pasakyti.

0

Puiki dirva naujam mokesčiui... Nesusipratėlio mokestis - žmogus kuris visiškai nieko nesuprato turi susimokėti 2 litus ;]

0

aš viską suprantu ne tik iš posto tono, bet ir išankstinės nuomonės, ir kadangi žinau kas jūs per personos, tai ir žinau kokią išankstinę nuomonę vienas apie kitą esat susidarę... jei jaučiat vienas kitam antipatiją tai nereiškia kad reikia čia ateiti ir visiem pasakoti. mano nuomone, asmenine, esat abu gabūs mokslams, tiek matematikai tiek fizikai, ir tikrai nesat buki. vieną personą užgožia kita, tiesiog pasityčiodamas ar pafloodindamas ;D bet mano nuomone viskas yra proto ribose, o kitas tiesiog stengiasi vaizduoti labai rimtą ir visiems padedantį. kiekvienam savo. aišku nei vienas neprilygstat mano sarkazmo lygiui, bet visvien gerbiu  už pabandymus.
myliu hausą ;*
mano bio laukai su milkiu nesueina bet respectas jam už viską.
p.s. šitą postą rašau girta, tai galit ir nekreipt dėmesio.

true story parašiau ;DD o šiaip peace in the math24, love in the air..
jei kas ir floodina šitam forume tai tik aš. jei kas ir gerai paaiškina pasismagindamas tai hausas, jei kas ir puikiai išdėsto teoriją, išsprendžia uždavinį su paaiškinimais tai milkis. vsio visi mes faini, tai nafik stumiat vienas ant kito...

Paskutinį kartą atnaujinta 2011-09-05

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!

Kategorijos

Matematikos testai www.ematematikas.lt/testai Matematikos testai įvairių klasių moksleiviams! Spręsti testus »