eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Testai Egzaminai
Prisijungti Registruotis

Tolydus atsitiktiniai dydžiai, dispersija, tankis, funckcijos

Deja o dėl anipuliacijos labai klysti po tavo 3 žinučių pirmų supratau, kad net nesivargintum padėti. ir dar vieną dalyką pasakysiu galvoji aš pirmu numeriu čia eičiau ? aš seniai permečiau akimis visą info ir galvojau kaip daryti.

0

tai ten gerai ar blogai? ir kas gerai ? Negali būt tiesmukas?

0

juokingiausia tai kad vietoj einu filmo žiūrėti bent būtum pasaskes kurioj vietoj klaidų yra (ar iš viso jų yra) o ne skaityk vadovėlį.

0

juokingiausia tai kad vietoj einu filmo žiūrėti bent būtum pasaskes kurioj vietoj klaidų yra (ar iš viso jų yra) o ne skaityk vadovėlį.

0

Judviejų bendravimas man įdomus. Mėginu suprasti, ar kepsnius atsisako skaityti vadovėlį, ar skaito, bet neturi kompetencijos juo naudotis. Karolio pozicija aiški.

Profilaktinis klausimas Karoliui: o kas yra šis forumas ir kas formuoja naujus vėjus jame? Ar šis forumas yra siauras ir mažai kintantis padedančiųjų ratas, turintis savas, uždaras taisykles, ar jos gali keistis, priklausomai nuo to, ką pasiūlo tokie atėjūnai, kaip aš?

0

Pats sau ir atsakykite į šį klausimą

Nežinau, ar taktiškas tai atsakymas. Aš, kaip pavyzdys, pakliūvu į kategoriją tokių žmonių, kurie keldami klausimus prieš tai netrupai pagalvoja. Klausimą uždaviau todėl, kad mano paties supratimas man pasirodė nepakankamas, norint į jį atsakyti. Pasinaudojus tokiu patarimu problemos sprendimas rastas nebus, nes supratimas negali staiga be priežasties nei iš šio, nei iš to išsiplėsti. Priešingai, atsiranda dviprasmiškumas: ar man siūloma papildomai pagalvoti, nes matosi, jog nesistengiu galvoti, ar siūloma, kad forumas yra toks, kokį visi atėję sukuria ir toks, už kurį visi turi prisiimt atsakomybę.

0

Tai vistiek įvardinkite mano poziciją. Bent trumpai, keliais žodžiais. Ir kuo šis dialogas buvo įdomus.

Pozicija tvirta ir, sakyčiau, nestandartinė. Joje atsispindi tai, kad pagalbos iš Karolio gali sulaukti tik tie, kurie parodo motyvaciją bestudijuojant. Man pačiam žodis studijuoti, kol nebuvau studentu, reiškė ,,ką nors stropiai tyrinėti". Matyt didesnė pagalba yra laikoma priminimas lankytojams, jog jie turi būti stropiai tyrinėjantys savo dalyką, o ne pagalba padedant su konkretaus turinio užduotimis ir atsižvelgiant tik į jų prašymus.

Šį pokalbį laikau įdomiu todėl, kad jis yra tarsi eksperimentas, kuriame matyti, kaip reaguojama į šią konkrečią nestandartinę poziciją. Tokio eksperimento pavyzdį šiame forume mačiau ne vieną ir susidarė įspūdis, jog daugumoje atveju jis baigiasi neįdomiai: lankytojų nepasitenkinimu ir atsisakymu toliau bendrauti.

Mano požiūris taip pat nestandartinis. Reakcijos sulaukiantis dažniausiai jaučiuosi panašios.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!