eMatematikas.lt
Kategorijos +Nauja tema Prisijungti        

Vektoriaus ilgio apskaičiavimo uždavinys


Ironijos nenaudoju rašydama žinutes. Ačiū už supratingumą
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-10-07

0

Pastebėjau :)

0

Net pagalvojau dabar, jeigu jus suspenduotų, tai ar kartais nebūtų taip, kad ir nick'as „Šiaurė“ virstų į nick'ą „Frozen“...
Greičiau jau sulauksime temos uždarymo.
Kaskart prasidedant tokiai diskusijai pagalvoju ir visgi kiek mes turime laiko užsiimti tokioms beprasmybėms...

0

Tavo išsamus atsakymas rodo, jog tau tokia dalyvių psichologijos analizė yra įdomi ir teikianti naudą. Todėl remiantis tokiu požiūriu mano šios diskusijos pavadinimas beprasmybe atrodo yra per stiprus. Tačiau aš manyčiau, jog tam bent jau reiktų atskiros temos. Bet kokiu atveju toks esamos situacijos aptarinėjimas kaskart minint konkretų asmenį tikrai nekelia džiugesio pastarajam. Jei jau kalbame apie psichologiją reiktų ir į tai atkreipti dėmesį, ypač kai kalbame ne apie kažkokį didelį nusižengimą. Dėl to pasikartosiu ir dar kartą, jog nenoriu, kad Šiaurė dėl to jaustų kažkokią baimę sukurti naują temą kitu klausimu, nes mūsų profesonalų visgi pragrindinis tikslas - pagalbos suteikimas matematikos klausimais, o ne psichologijos analizių rašymas.

0

Noriu atsiprašyti visų forumo dalyvių dėl netaktiškų žinučių, kurios privedė prie dviprasmybių ir visiškai priešingo interpretavimo.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-10-07

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!