eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Vektoriaus ilgio apskaičiavimo uždavinys


Galima paklaust? Jei mokykla baigta, kas kas čia per uždaviniai?

Čia uždaviniai pasikartoti vektorius, kad būtų toliau galima tęsti mokytis vektorius.

Įdėti į universiteto moodle sistemą:

"Uždaviniai savarankiškam ruošimuisi"

pakeista prieš 5 m

Aš gavojau, kad šitas forumas skirtas mokymuisi ir žinių platinimui.

Jei universitete studijuojančiams studentams draudžiama kreiptis į pagalbą. Tai tada nerašysiu.

Be to tokių uždavinių mokykloje nesprendžiau.

ŠiaurėAš gavojau, kad šitas forumas skirtas mokymuisi ir žinių platinimui.

Jei universitete studijuojančiams studentams draudžiama kreiptis į pagalbą. Tai tada nerašysiu.

Be to tokių uždavinių mokykloje nesprendžiau.

Man tiesiog smalsu buvo, nes uždaviniai aukštojoj, lengvesni už mokyklinius.

Ištrauka iš portalo pristatymo:

Portalas skirtas ieškantiems informacijos ar norintiems ja pasidalinti.
Karolio ironijos:
Baisu ir pagalvoti, kokį gilų sukrėtimą turėjai patirti, Šiaure, kai suvokei, kad šis forumas skirtas ne tam, kam iš pradžių galvojai jis esąs... Užjaučiu :(
šioje vietoje nesupratau. Šiaurei taip pat nereikėtų dramatizuoti situacijos pareiškiant, jog neberašys daugiau pranešimų.
Ar aš taip pat lyg šiolei nežinau, kam šis forumas skirtas?

Man vienintelis klausimas kuris krebždėjo dar atsiradus šiai temai: tai išties ką žmonės veikia visą dieną, jog pranešimus reikia rašyti jau atėjus laikui poilsiui.

Man tik kiek juokinga dėl tokio Šiaurės pranešimo, nes vienąkart taip jau pareikšta dar seniau, kai Vitalijus taip pat buvo pastebėjęs kažkokį tai pažeidimą, tiksliai ten nepamenu koks. Pamenu dar Šiaurė atsiprašinėjo.
Tiesiog matant tokį jautrų reagavimą būtų gerai, jog neatsirastų papildomo spaudimo išties palikti šį forumą. Nes iš principo Šiaurė nėra dažnas lankytoja(-as), tik kartais užduodami klausimai (jų sunkumas) glumina dėl mokymosi pažangos.

Aš tiesiog sutrikau dėl mūsų gerbiamo administratoriaus komentaro. O taip tai jeigu kontrolinis 9 savaitę, tai kam man laiką švaistyti, o ne gilinti žinias ten, kur neaišku.

O dėl klausimų sunkumo. Tai reiškia, kad spragų turiu.
Dieną objektinį prog. dariau

pakeista prieš 5 m

Aš pagalvojau tada, kad nusižengiau forumo taisyklėms. Ir, kad gresia suspendacija paskyros.

Čia kai administratorius parašė.

pakeista prieš 5 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »