eMatematikas.lt Naujienos Kategorijos Nauja tema Nariai Prisijungti Registruotis

Kategorijos

Naudingos temos

Reikia pagalbos dėl keletos paprastų uždavinių

Kategorija: Skaičiavimai

peržiūros 115663

užrakinta 

Atsakymas 8/15 akivaizdus.
Labai norėtųsi sužinot, kaip ir kokiom aplinkybėm atsirado atsakymas 7/12. Kieno dėka taip painiojami mokiniai, ir ne tik jie...Vakar ilgai analizavau, kokiu būdu galėjo atsirasti toks atsakymas, taip ir neradau...Tai reiškia, jog tai- ne spausdinimo klaida, ne atsitiktinis suklydimas, o kažkieno...Na, IŠ KUR TAS UŽDAVINYS, IR KUS PATEIKTAS (KAS PATEIKĖ) TOKĮ ATSAKYMĄ ?

0

Čia dar gali būti atvejis, kai žmogus, įkeldamas uždavinį, iš lempos parašo atsakymą, nes tai padidina tikimybę, kad atsiras, kas pabandys spręsti ir jie tada gaišta savo laiką apie tai, o tai kaip čia tie 7/12 gavosi...

0

Čia vėlgi reikia uždavinio įkelėjo minčių apie tai, kaip jis pradėjo spręsti. Kiek sprendė teisingai, kur suklupo ir t.t., nes kol kas nematome šio vartotojo pastangų. Tik numestas uždavinys.

0

Atsiprašau visų labai, ne į to uždavinio atsakymą pažiūrėjau(pervargęs labai buvau), štai kodėl man ir pačiam nesigavo. Daugiau tokių nesąmonių nepasikartos.
O atsakymas 8/15.

0

:DD

0

Į eilę atsitiktinai surinkiavo 4 mergaites ir 3 berniukus. Tikimybė, kad visi berniukai stovės greta lygi:
a) 3/15;  b) 1/7    c) 1/42    d) 5/42    e) 1/14

Aš pats dariau, kad (4! * C3/7 )/ 7! ir gavau 1/6, bet net nėra tokio ats. Kur klaida?

0

Neaišku, kodėl taip skaičiavai.

0

Ai supratau, nesąmonę parašiau :D. turi būti 3! kart 5!(nes 7-3+1(3berniukai)) padalinta is 7! ir gaunas 1/7

0

Taip, teisingai :)

0

Dar vienas, kurį norėčiau pasitikrinti:
Trys mokiniai nepriklausomai vienas nuo kito parašė po vieną skaitmenį nuo 0 ik 9. Kokia tikimybe, kad tarp parašytų skaitmenų bus bent du nelyginiai skaičiai?
Iš 10 skaičių yra 5 nelyginiai.
X X X trys skaičiai
1/2 * 1/2 + 1/2 * 1/2 * 1/2 =5/8 ar teisingai?

0

Šioje temoje naujų žinučių rašymas yra išjungtas!