eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Klausimas administratoriam?


Mirtisene tai, kad negali visko iškarto suprasti, kai ilga žinutė. o tai kad žmogaus dėmesys išnyksta po 30 sec, ir ne kiekvienas skaito belenkokio dydžio žinutes :D dažniausiai tik pradžią ir pabaigą.

o ką tau daryti, kad kalbėtum rišliau? kai skaičiau tavo didelį prisistatymą egzų temoj (jop jop, visą perskaičiau) tai vienu momentu man atrodė, kad tu reklamini IQ testo tą svetainę, kitu momentu atrodė, kad realiai nesupranti tu pats, ko tu čia atėjai, ar semtis žinių ir lipdyti spragas, ar tiesiog bendrauti apie atmintį, ar šiaip likimą. Ir vis primindavai, kad tavęs neištrintume :D kalbėk į temą, elkis deramai ir niekas tavęs nemes iš čia ;>

Zinai, i tema as nepataikyciau, nes spragos dideles;} O kai daug noriu, daug ir rasau;} motyvas? suvokti viska;) abstrakciai;] apie save papasakojau, nes tikiuosi pradet bendrauti, ir susipazinti;] stengsiuosi, kiek imanoma trumpiau;} bet del prisistatymo.. gi as neturiu, nei vieno draugo;} sedziu panires i pc..be abejo tau ne motas, kad as toks, ir tau tai neslegia peciu, bet man reikia ir pasipasakot;} gal suprasit;] IQ testo svetaine idomi;] kodel nepanagrinejus pacios intelekto sudeties? daug kas teigia, kad IQ visiskai nereiksmingas, o suprasti ka as rasau nesunku.. kiek rasau, stengiuosi suvokti, kas yra logika;} tik dar suoliuoju nuo minties prie minties;} Jeigu galima, tai su pavyzdziais argumentuokit, kas mano kalboj netinkama;) stengiuosi, kiek galiu..priminiau tam, kad labai nemegstu buti trinamas, ir zinoma, dar ;] kadangi bandau mokytis;} tai as ir savo kalba bandau nagrinet;] pries tai buvau uzvedes ir temu, apie sachmatus;} apie psichoanalize, apie dieva.. viskas dingo. i atminti visko, tai nesudejau;] o minciu turiu daug;) aciu ..cia atejau? susipazint, ismokt, ir suvokt;} galvoju ar tai imanoma? zinai, kaip yra po ligos, man reikia ir palaikymo, tai ir guodziuos, gal tai nelogiska;]ir apeliuoja i emocijas, bet tikiuosi ne klaidu, o tik ziniu.

. Ir vis primindavai, kad tavęs neištrintume :D kalbėk į temą, elkis deramai ir niekas tavęs nemes iš čia ;>
kad neistryntu man be galo svarbu;) nes atejau netik ismokti, bet ir pabandyti buti suprastas;} jeigu netrynsit, tai i mokslu temas pasistengsiu rasyti, kuo trumpiau ir argumentuotai;} o cia pasnekesiuose, gal leisit? senos temos daugiau buvo pasnekesiu temoj, todel ir klausiu kodel panaikino..;]

tiesiai šviesiai - čia mes sprendžiam matematiką, fiziką ir chemiją, o ne Dievo ieškom.

Mirtisetiesiai šviesiai - čia mes sprendžiam matematiką, fiziką ir chemiją, o ne Dievo ieškom.

kas sake kad as ieskau? netikiu, ir tik buvo bandyta sukurti argumentuota tema, apie logika;] ar tikrai nesupranti?;]
oj..;) as diskusijas, jeigu galima vesiu cia pasnekesiuose ok?;] kitas temas liesiu, tik savo protu ir ziniomis, ir bandysiu klausti,  kur mano klaidos;]ar galiu cia pasilikt? ;[ tema buvo paprastas.. argumentai pries dievo egzistavima;) ar tai pazeide taisykles?;] gi padarom ir diskusiju;} kam tik sprest;] man atrodo, kad cia truksta..;] kazko..;)

dievo ieskantys tokiu ziniu, net nesvajoja turet;) kokias turi cia daugelis esanciu;] buvo tema, apie crish michael langan, kuris mokslininkas tiksliuosiuose moksluose JAV, buvo bandyta diskutuoti, apie jo teorija;] ir buvo paprastas neigimas:} kuri isprotavau;) ar tai ne i mokslo tema?;] as galvoju, ar tas michael langan, kurio be abejo IQ ne reklama 196.. turi tikrai tiek to proto? va ir viskas..

o cia yra imanoma rasyti i pm?:] jeigu noreciau kanors pakankinti klausimais?:]

ačiū, Vitalijau, kad nesukūrei asmeninių žinučių kažkada kai prašiau ;D

tai bus norinciu ;) diskutuot?;]  o galiu atidaryt tema sachmatai?;] kur pries kompu programas, galeciau sulost vienas ash, priesh visa jusu kluba, kas netinges pajungt pc, ir programos? gal atsiras entuziastu?:D ; ) ;[[

dar klausimas, jau ne administratoriam;] gal cia yra psichologija studijuojanciu?; ] tikiuosi, kad mane suprasit;}

Mirtisetiesiai šviesiai - čia mes sprendžiam matematiką, fiziką ir chemiją, o ne Dievo ieškom.

o tu patikek;) yra bezdzioniu su itin aukstu IQ, ir statistiskai bandanciu dieva suvesti, i savo teorijas;D kam aktualu;} tai man;D kas tas tikras dievo teorijos pamatas?;] ar nesugriautume vienos teorijos? cristopher michael langan, ka tau sako?;] va ir klausimas, ar tikrai bedieviai protingesni, uz tikincius;} ka zinoma irodyti nesudetinga.. gal kas jo teorija paprastais terminais isverstu?;]:D

pakeista prieš 10 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »