eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Klausimas administratoriam?


Gal nesuprantu? As nepazeidziau, nei vienos taisykles..? Apie tai:] Uzsikraunu sende savo pati megstamiausia puslapi:} Ir mano nikas, su visais komentarais pasalintas.. Ka galit pasakyt? Kokia priezastis? Ar galit atstatyti mano komentarus ir temas? Nes rasiau tikrai rimtai;) Ir be noro kenkti..Galvoju, taip jau yra, kad nesupratau nieko;} Tos temos buvo sukurtos tam, kad galeciau isisamoninti zinias, ir paprasiau pagalbos is kitu forumo dalyviu, ko tikiuosi buciau gaves;} Jeigu nesunku, gal gali sudet tas mano zinutes atgal? As tikiuosi;} O jeigu tai nera imanoma, ar nedrausit man siame forume toliau diskutuot? Tikrai nesiruosiu pazeidineti taisykliu, ar kitaip kenkti sio puslapio adminams;} IR TIKRAI RUOSIUOSI IGYVENDINTI SAVO MOKSLU PLANA...;]

nerišli tavo pastraipa, nei teminio sakinio, nei argumentų, o ką jau kalbėti apie pabaigą :D bet malonu susipažinti, ką pridirbai? :D ką praleidau :D

Praleidai minčių lietų :D

nerisli? kita karta stengsiuosi risliau;} o kaip tu formuluotum? sakiau, kad turiu problemu;} ka ir bandau cia forume ispresti:) atsiprasau, bet jeigu neuzdrausit rasyt;] tai as cia egzistuosiu..
valdas o tai be kritikos negali? davai pakritikuok mano mintis, kad galeciau jas risliau formuluoti, ir stengtis;]

VaLDaSSPraleidai minčių lietų :D

aš jau radau dalį jų :D dar kažko buvo?

Tiesiog rašyk trumpesnes žinutes, nes kiti neturi tokio aukšto IQ  kaip tu  ir negali visko iškart suprasti ;]

Mirtise
VaLDaSSPraleidai minčių lietų :D

aš jau radau dalį jų :D dar kažko buvo?

Prieš tai dar keletą rašinių apie savo gyvenimą buvo parašęs, tik tiek ;]

VaLDaSSTiesiog rašyk trumpesnes žinutes, nes kiti neturi tokio aukšto IQ  kaip tu  ir negali visko iškart suprasti ;]

o kas yra argumentas ad hominem?; ] ar gali paaiskinti, kur nerislu?;] man butu butina zinoti;} ir zinoma, kad tu proto ir IQ, gali neslept;} ar tikrai mano mintis nerislios? pagrysk.. ;} gali but, as sutikciau, bet moraliai noriu suvokti, kas yra diskusija, ir to nesuvokiu;} man reikia ir pasipasakot;} apie ka tu galvoji?

VaLDaSS
Mirtise
VaLDaSSPraleidai minčių lietų :D

aš jau radau dalį jų :D dar kažko buvo?

Prieš tai dar keletą rašinių apie savo gyvenimą buvo parašęs, tik tiek ;]

teisybe buvau;] o man kaip kitaip mokintis? as gi sakiau, kad bendaruti tik mokinuos;] o pasipasakot man reikia, kad visiskai neisproteciau;] galima suvokti, kur nerislu? prasau, jeigu gali.. padeliok logikos..valdai?

ne tai, kad negali visko iškarto suprasti, kai ilga žinutė. o tai kad žmogaus dėmesys išnyksta po 30 sec, ir ne kiekvienas skaito belenkokio dydžio žinutes :D dažniausiai tik pradžią ir pabaigą.

o ką tau daryti, kad kalbėtum rišliau? kai skaičiau tavo didelį prisistatymą egzų temoj (jop jop, visą perskaičiau) tai vienu momentu man atrodė, kad tu reklamini IQ testo tą svetainę, kitu momentu atrodė, kad realiai nesupranti tu pats, ko tu čia atėjai, ar semtis žinių ir lipdyti spragas, ar tiesiog bendrauti apie atmintį, ar šiaip likimą. Ir vis primindavai, kad tavęs neištrintume :D kalbėk į temą, elkis deramai ir niekas tavęs nemes iš čia ;>

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »