eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Kodėl niekas nebemoka rašyti lietuviškai?


nenusikalbėkim, gerbiamas daktare.

Variable, spėju (gal ir klystu), kad tau mokykloj nelabai sekasi lietuvių kalba ir dėl to tu čia toks nepatenkintas...

pakeista prieš 11 m

lukasmVariable, spėju (gal ir klystu), kad tau mokykloj nelabai sekasi lietuvių kalba ir dėl to tu čia toks nepatenkintas...


kad sektųsi lietuvių gramatika, reikia to norėti. aš puikiai žinau ką reikia daryti, jog pataisyti savo trūkumus lietuvių kalboje, ir tai tikrai ne nepasitenkinimas lietuviu kalba. Niekas mano nuomonėje nepasikeis, jei ją aš mokėsiu tobulai. man ji vis vien. tai tik lietuvių kalba. daug labiau pergyvenu dėl anglų kalbos.
Nesuprantu, ar jūs pirmą karta matot žmogų kuris nejaučia ryšio su savo gimtąja vieta ir gimtąja kalba ? Gimus lietuvoje man tai atrodo beprasmiška. tai mano pasirinkimas, neturintis nieko bendro su pykčiu, kažkokiomis ligomis kaip "Froidas" bandė įteigti, ar nepasitenkinimais, dėl blogų pažymių iš lietuvių kalbos gramatikos.
Mane tik kiek erzina kai pradeda dievinti tautinius dalykus, primena fanatikus... tai man nelogiška. labiau į tai nesigilinsiu nes matau kokios reakcijos.

pakeista prieš 11 m

Milkhatervariable, esu įsitikinęs, sakyk ką nori, bet tu prieš man čia parašant būtinai pagalvojai: "reikėtų išnaikinti matematikos forumus, nes tie debilai sumeta uždavinio sąlygas, jiems išsprendžia, jie aklai nusirašo ir taip ir lieka nieko neišmokę" :D

Iš kur pas tave ta isterija? Mes tai žinok pastebim...


tu girtas ? ar kas čia su tavimi darosi ?
manau kaip tik dabar pastebi, jog tau pačiam problemų kažkokių yra.

pyksti, jog nesupranti ?

papasakok man, ką tu jauti tarp savęs ir lietuvių kalbos, bei lietuvos? tik pirma išsiblaivyk nuo to ko ten prisiliuobei, nes antraip nepatikėsiu jausmų tyrumu.

pakeista prieš 11 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »