eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos PUPP užduotis 2013


10 klasėje pamenu reikėjo ir anglų ir rusų laikyt tas įskaitas. Bet ten atrodo tik lygiui nustatyt, A2; B1 ir pan, į atestatą nieko nerašė. :)

jo, ačiū dievui, kad rusų pas mus mokykloj nereikėjo, nes šakės man būtų - jaučiu neišlaikyčiau;D 6 metus atsimokiau ir nieko nemoku. Žlugus aš:))

Millejo, ačiū dievui, kad rusų pas mus mokykloj nereikėjo, nes šakės man būtų - jaučiu neišlaikyčiau;D 6 metus atsimokiau ir nieko nemoku. Žlugus aš:))


Na, o pas mane rajone kai rusų yra netgi labiau šnekamoji kalba negu lietuvių tai jokių bėdų nebuvo. ;p

Mum tai sake kad kazkoks patikrinimas buvo moksu metu pabaigoj. Bet taip rezultatu ir neusizonojau. Lygiu pasirinkimui tai itakos neturejo :D

almostlowMum tai sake kad kazkoks patikrinimas buvo moksu metu pabaigoj. Bet taip rezultatu ir neusizonojau. Lygiu pasirinkimui tai itakos neturejo :D

o tu jūs patys nusistatėt lygį (A2;B1;B2) ir į kokį norite, į tokį einate? Man tai net asmeniškai geriau, kad atrinko tuos žmones į kurį lygį kas pateko pagal gebėjimus, nes visai kitokia atmosfera mokytis su tais, kurie kalbą žino panašiai kaip tu:)

Millejo, ačiū dievui, kad rusų pas mus mokykloj nereikėjo, nes šakės man būtų - jaučiu neišlaikyčiau;D 6 metus atsimokiau ir nieko nemoku. Žlugus aš:))


Nu ir gerai, kad nemoki. Kam cia kvarsintis smegenis nesamonem. Ne tavo sriciai ir apskritai, geriausia yra moketi 1 anglu kalba profesionaliai.

Milk
Millejo, ačiū dievui, kad rusų pas mus mokykloj nereikėjo, nes šakės man būtų - jaučiu neišlaikyčiau;D 6 metus atsimokiau ir nieko nemoku. Žlugus aš:))


Nu ir gerai, kad nemoki. Kam cia kvarsintis smegenis nesamonem. Ne tavo sriciai ir apskritai, geriausia yra moketi 1 anglu kalba profesionaliai.

o iš kur Tu žinai mano sritį? Gal aš, pavyzdžiui, vertėja planuoju būti?:) O aš manau, kad Rusijos rinka - plati, todėl mokėti bent jau normaliai kalbėti/rašyti rusiškai, privalumas, bet ne trūkumas: ) Gal kada nors ir išmoksiu...

Mille
Milk
Millejo, ačiū dievui, kad rusų pas mus mokykloj nereikėjo, nes šakės man būtų - jaučiu neišlaikyčiau;D 6 metus atsimokiau ir nieko nemoku. Žlugus aš:))


Nu ir gerai, kad nemoki. Kam cia kvarsintis smegenis nesamonem. Ne tavo sriciai ir apskritai, geriausia yra moketi 1 anglu kalba profesionaliai.

o iš kur Tu žinai mano sritį? Gal aš, pavyzdžiui, vertėja planuoju būti?:) O aš manau, kad Rusijos rinka - plati, todėl mokėti bent jau normaliai kalbėti/rašyti rusiškai, privalumas, bet ne trūkumas: ) Gal kada nors ir išmoksiu...


As nezinau tavo srities ir nespelioju. Neplanuoji tu buti verteja, taip gilindamasi i matematika, kitu atveju tai butu laiko svaistymas. Mokedamas laisvai ta rusu kalba, galiu pasakyti - o as manau, kad Rusija - paskutinis sudo gabalas su savo kalba, kuria tik ir panaudosi Rusijoj ir dar Polande. Lietuviai giriasi mokedami rusu, nes tai CCCP ubagisku laiku palikimas jiems.

Milk
Mille
Milk

Nu ir gerai, kad nemoki. Kam cia kvarsintis smegenis nesamonem. Ne tavo sriciai ir apskritai, geriausia yra moketi 1 anglu kalba profesionaliai.

o iš kur Tu žinai mano sritį? Gal aš, pavyzdžiui, vertėja planuoju būti?:) O aš manau, kad Rusijos rinka - plati, todėl mokėti bent jau normaliai kalbėti/rašyti rusiškai, privalumas, bet ne trūkumas: ) Gal kada nors ir išmoksiu...


As nezinau tavo srities ir nespelioju. Neplanuoji tu buti verteja, taip gilindamasi i matematika, kitu atveju tai butu laiko svaistymas. Mokedamas laisvai ta rusu kalba, galiu pasakyti - o as manau, kad Rusija - paskutinis sudo gabalas su savo kalba, kuria tik ir panaudosi Rusijoj ir dar Polande. Lietuviai giriasi mokedami rusu, nes tai CCCP ubagisku laiku palikimas jiems.


Koks negražus atsiliepimas apie tikrai gražią kalbą. Nereikia maišyti savo politinių pažiūrų su kalba. Rusų kalba yra viena iš labiausiai vartojamų pasaulyje ir jos žinojimas tik didžiulis privalumas, tuo labiau, kad mokėdamas rusų dar ir kitas slavų kalbas daugmaž suprasi.

Milk
Mille
Milk

Nu ir gerai, kad nemoki. Kam cia kvarsintis smegenis nesamonem. Ne tavo sriciai ir apskritai, geriausia yra moketi 1 anglu kalba profesionaliai.

o iš kur Tu žinai mano sritį? Gal aš, pavyzdžiui, vertėja planuoju būti?:) O aš manau, kad Rusijos rinka - plati, todėl mokėti bent jau normaliai kalbėti/rašyti rusiškai, privalumas, bet ne trūkumas: ) Gal kada nors ir išmoksiu...


As nezinau tavo srities ir nespelioju. Neplanuoji tu buti verteja, taip gilindamasi i matematika, kitu atveju tai butu laiko svaistymas. Mokedamas laisvai ta rusu kalba, galiu pasakyti - o as manau, kad Rusija - paskutinis sudo gabalas su savo kalba, kuria tik ir panaudosi Rusijoj ir dar Polande. Lietuviai giriasi mokedami rusu, nes tai CCCP ubagisku laiku palikimas jiems.


Eilinie priesingybe Rusijai ar Lenkijai, kuri nera absoluciai  argumentuota. Ar jus ten gyvenot ar ka ar cia tokia tradicija ar taip madinga.

pakeista prieš 11 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »