eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos PUPP užduotis 2013


Sveiki, kaip manot sunkus bus? :)

Manau, kad sunkus turėtų būti,. ;]

Kaip sekasi ruoštis dešimtokai?
Aš tai per daug nesiruošiu, nesitikiu, kad ten bus tokių, kur perskaitai salygą ir gali tik vieną pasakyt: da fuq i just read.. :D

GabriKaip sekasi ruoštis dešimtokai?
Aš tai per daug nesiruošiu, nesitikiu, kad ten bus tokių, kur perskaitai salygą ir gali tik vieną pasakyt: da fuq i just read.. :D


O tu desimtoke? Nu cia 10 tau garantuotas tada :D

Na sake baisiai sunkus egzaminas bus tai linkiu sekmes visiem.

Jo.. :D
10 gal ir gausiu, bet norėtūsi visus taškus surinkti.. :)
O, kad nesurinksiu tai tikrai didelė tikimybė, nes aš viską darau tokiu principu, kad svarbiausia gautas teisingas atsakymas, tad taip gaunasi ,kad praleidžiu po kelis veiksmus kur galima tiesiog atmintinai suskaičiuot ir prarandu nemažai taškelių.
Neseniai rašėm bandomąjį, tai trūko 4 taškų- 3 numušė už tai, kad neparašiau atsakymo į jam skirtą vietą, ir 1- kad neparašiau ženklo ~.
Vat tokios žioplos klaidos ir skandina mane.. :)

Įdomu pasidarė, kas čia toks visažinis tau sakė, jau iš anksto žinantis kokios užduotys bus? :)
Bet ištiesų, jei pernai buvo itin lengvas, šiais metais turėtų būti sunkiau..

pakeista prieš 10 m

GabriJo.. :D
10 gal ir gausiu, bet norėtūsi visus taškus surinkti.. :)
O, kad nesurinksiu tai tikrai didelė tikimybė, nes aš viską darau tokiu principu, kad svarbiausia gautas teisingas atsakymas, tad taip gaunasi ,kad praleidžiu po kelis veiksmus kur galima tiesiog atmintinai suskaičiuot ir prarandu nemažai taškelių.
Neseniai rašėm bandomąjį, tai trūko 4 taškų- 3 numušė už tai, kad neparašiau atsakymo į jam skirtą vietą, ir 1- kad neparašiau ženklo ~.
Vat tokios žioplos klaidos ir skandina mane.. :)

Įdomu pasidarė, kas čia toks visažinis tau sakė, jau iš anksto žinantis kokios užduotys bus? :)
Bet ištiesų, jei pernai buvo itin lengvas, šiais metais turėtų būti sunkiau..


Siemet atrodo privaloma padare jau taip? :D. Zinoma as nezinau tik pasakiau kad neatsilapaidotu hebra per anksti :D.

Kadangi privalomas tai nemanau kad padarys labai jau sunku egzamina (Nors ka gali zinot).

Gabri, tu už dažną 12toką daugiau žinai. privalai surinkti visus taškus. per daug neskubėsi ir viskas bus maksimumo ribose.

MonikaquixxxKaip ruošiatės egzaminui? :)


Sveiki Visi galite pagelbėti reikia Matematikos dešimtos klasės egzamino užduočių

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »