eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

Matematikos testų sprendimo online kūrimas

Forumo palaikymas   Peržiūrų skaičius (7312)

Ai ok, pagalvojau, kad aš prirašiau, nes taip keistai atrodė.

0

Rodos kartą jau buvau tau pasiūlęs, bet priminsiu. Gali savo seniau sukurtas vbe bandomųjų testines dalis perdaryti į interaktyvius testus. Ten tikrai geri testai, pasimetę nežinioje. Ten galima padaryti net ir kelis skirtingų lygmenų variantus, kaip treniruotę prieš vbe. O gal net ir liktų idėjų 11 klasės temų apibendrinimui.

Šiaip iš vis tokiems dalykams, kaip užduotys, forume ne vieta, nes su laiku niekas neranda to gėrio :)

Paskutinį kartą atnaujinta 2019-11-06

0

Kur prapuolė Kūrėjo įrankiai?

Radau.

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-04-13

0

Kaip supratau, paveikslėlių į atsakymo variantus dėti negaliu. Dar toks dalykas: o galima siūlyti savo temų kuriant testus ar kurti jau sukurtų temų testus bet kito lygio?

0

Geriausia, kad variantai būtų paprasčiausi, o visa pagrindinė info būtų klausimo zonoj. Bijau, kad ant kai kurių įrenginių gali būti didelių iškraipymų.

Kokios temos domina? Ir turbūt sunkiausios trijų 'star'? :) Šių mokslo metų pabaigoj turėsiu šiokią tokią rimtesnę testų statistiką, bet kol kas ji gan iškalbinga: populiariausi progimnazijinių klasių testai. Stebėsiu abiturientų elgseną prieš egzaminą. Tada reiks daryt išvadas, ko reik, ko ne.

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-05-02

0

Šiaip būtų įdomu pamatyti statistiką, gal visai neprošal būtų toks dalykas, jog prie testų matytųsi sprendusiųjų skaičius, kaip dabar yra su temų peržiūromis.
Neslėpsiu, nustebino tas faktas, jog progimnazistai čia yra aktyviausi.
O taip tai manau, kad kiekvienos temos reiktų turėti skirtingo lygio testus. Aišku prisipažinsiu tą lygį kuriant testus ir pačiam būna sunku nustatyti, gal būtų visai naudinga kažkaip įtraukti į tų testų lygio vertinimą ir pačius sprendėjus. Pagal sprendimo rezultatatus būtų galima testui skirti lengvo, vidutinio ir sunkaus kategoriją.
Ir dar dalykas: dabar testai kuriami apimant skyrius - t.y. labai platų spektrą užduočių, manau kai kam būtų aktualūs kiek siauresnį temų ratą apinantys testai - aplamai būtų galima kiekvienos klasės testus skirstyti į kategorijas pagal skyrius, o tada jas į subkategorijas pagal skyrelius. Dabartiniai testai gautųsi kaip skyriaus apibendrinimai.

Aišku dabar to poreikio didelio kaip ir nėra, bet ateityje turint kur kas daugiau testų toks susikirstymas leistų ir lengviau susirasti tinkamą testą.

0

10, 12 klasėms kaip ir reiktų stereometrijos testo dar, gal ir daugiau dar temų atsirastų, reikia gerai pasianalizuoti programas.

0

12 klasę kol kas palikim ramybėje. Jeigu prieš egzaminą bus sprendimų šuolis, tuomet pildysim. Dešimtą galim pildyt. Kas įdomiausia, šeštoje ir septintoje klasėje po vieną testą, bet peržiūrom lenkia 10+12 kiekviena atskirai. Tuo viskas manau pasakyta.

Skaldyt temas? Kodėl gi ne. Tiesą sakant, net dabartinę tavo sukurtą 8 kl. testą galima skelti į du: proporcingumo supratimą ir tekstinius uždavinius.

Statistikos viešos nedėsiu. Šiais laikais informacija labai vertinga ir ją gali pasinaudoti tie, kurie nenorėtum, kad ją matytų. Tad ateityje tiesiog suteiksiu galimybę pamatyti pagrindinius testų statistikos duomenis testų kūrėjams.

Karantinas irgi davė savo: panaikintas pupp numušė norą kartotis, tad šių metų 10 kl. testų statistika nieko neparodo.

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-05-03

0

Jei gali pataisyk testo "Stereometrija" aprašyme gale norėjau parašyti ne apskaičiuoti atstumą tarp dviejų lygiagrečių plokštumų ir nuo taško iki tiesės, o apskaičiuoti atstumą tarp dviejų lygiagrečių plokštumų ir nuo taško iki plokštumos.

0

Tai 12 klasė kaip suprantu pilnai baigta. 11 ir 10 irgi tik kelios temos likusios. Reikės mažiukų testais užsiimt :)

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!

Kategorijos

Matematikos testai www.ematematikas.lt/testai Pasikartok matematikos temas spręsdamas online testus! Spręsti testus »