eMatematikas Paieška

Matematikos testų sprendimo online kūrimas

Informacija Peržiūrų skaičius (5966)

Planuose dar yra testų talpinimas kitur. T.y. kitas puslapis, su prisijungimu ir sprendimų istorija. Kad nesumalti visko vienoj vietoj. Plius tai gana skirtingi dalykai: mokomasis forumas ir testų sprendimas online.

0

Tomai, lengvai gali pakurti '12 klasės matematikos kurso kartojimas' pasinaudodamas savo kurtų pavyzdinių VBE testų dalimis. Ten iš vis labai naudingos temos, bet pasimetusios tarp galybės kitų. Bent taip taip testinę dalį ištrauktume į paviršių.

0

Testo pavadinimas - Geometrinė progresija? Nes neradau pavadinimo laiške.
Ar tikrai 11 klasė? Dabar lyg ir 12 klasėje šias temas nagrinėja :)

0

Šiuo metu, kai turiu kažkiek laisvo laiko, dirbu ties patobulinta testų sistema. Viskas ten panašiai kaip dabar, tik viskas labiau išdirbta ir papildomai renkama asmeninė sprendimų istorija. Pagrindinis skirtumas nuo dabartinio varianto bus visiškas sistemos savarankiškumas. T.y. testai bus atskiras puslapis su savo registracija ir nariais.

Paskutinį kartą atnaujinta 2019-11-06

0

Taip, geometrinė progresija. Kažkaip suvėliau aš tą aprašą :) o klasė kaip ir 11. Šiaip bent iš išplėstinio kurso mokiniai kaip ir 11 klasėj mokosi.

0

Bet visvien juk talpinami bendrai 11-12 klasės uždaviniai, tai nėr skirtumo.

0

Aš parašiau keleta pataisymų, bet dabar pastebėjau, kad praktiškai visur yra variantų raidės nurodytos, tai manau jas galima panaikinti.

0

Ką būtent panaikinti 9 klausime, nelabai susigaudau.

0

Tai vat būtent apie tas raides atsakymų variantų kalbėjau. Kažkaip tik 9 klausime krito į akis, bet iš tiesų visur jos yra.

0

Kad šalia ats variantų rodo abcd? Čia automatiškai tai rodo. Arba kažko vistiek nesuprantu.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!