eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Mokslo populiarinimas: "Mokslo sriuba"


:D nu prisiskaičiau Edgaro iškalbos..įdomiai žmones verbuoji :D nu tikrai panašu į verbavimą, bet tokį nepiktybišką :D
Chebra junkitės - mokslas jėga!

Moksliuke, aš to nedarau, tik pasiūlau šiaip prisijungti. :( Tavo pastebėjimas geras: mokslas - jėga! :D

pakeista prieš 10 m

baik prasivardžiuot :D šiaip gerai kad siūlai, rimtai chebra, univere būnant reik ne tik mokytis, studentaut, bet ir save tobulint, visose srityse. nes univere tam belenkiek galimybių :)

Mirtisebaik prasivardžiuot :D šiaip gerai kad siūlai, rimtai chebra, univere būnant reik ne tik mokytis, studentaut, bet ir save tobulint, visose srityse. nes univere tam belenkiek galimybių :)


Čia juk komplimentas. :D Tai va, aš ir tikiuosi, jog netolimoje ateityje su naujų savanorių pagalba, MS pasiektų aukštesnį lygį, kas yra tikrai realu. Pradžia yra, o tobulinti ir pačią sriubą, ir save reikia ir galima. Galų gale, mokslo populiarinimas yra tikrai prasminga veikla. :D

Edgaras1010
Mirtisebaik prasivardžiuot :D šiaip gerai kad siūlai, rimtai chebra, univere būnant reik ne tik mokytis, studentaut, bet ir save tobulint, visose srityse. nes univere tam belenkiek galimybių :)


Čia juk komplimentas. :D Tai va, aš ir tikiuosi, jog netolimoje ateityje su naujų savanorių pagalba, MS pasiektų aukštesnį lygį, kas yra tikrai realu. Pradžia yra, o tobulinti ir pačią sriubą, ir save reikia ir galima. Galų gale, mokslo populiarinimas yra tikrai prasminga veikla. :D


būtų smagu, jei tas žodis bent kiek mane atspindėtų... o dabar mano ir tavo apgailestavimui - ne :D

Mirtise
Edgaras1010
Mirtisebaik prasivardžiuot :D šiaip gerai kad siūlai, rimtai chebra, univere būnant reik ne tik mokytis, studentaut, bet ir save tobulint, visose srityse. nes univere tam belenkiek galimybių :)


Čia juk komplimentas. :D Tai va, aš ir tikiuosi, jog netolimoje ateityje su naujų savanorių pagalba, MS pasiektų aukštesnį lygį, kas yra tikrai realu. Pradžia yra, o tobulinti ir pačią sriubą, ir save reikia ir galima. Galų gale, mokslo populiarinimas yra tikrai prasminga veikla. :D


būtų smagu, jei tas žodis bent kiek mane atspindėtų... o dabar mano ir tavo apgailestavimui - ne :D


tai junkis į MS - mažu tapsi gyke. :D

variableAnksčiau ar vėliau Ignacijui teks pripažinti - litovciška rinka per maža iš jutubės pinigų užsikalt, net šilingui(minimumui) per mėnesį. Va angliškoj(pagal Edgarą polskiškoj) kitas reikalas, ten ne vienas milijonierius iš jutubės tapęs su panašiais projektais. reiktų gerai pamąstyt apie laidų įgarsinimą Anglų kalba suradus kokią didžiakrūčią mergelę su perfect english + šiek tiek žaisminga kaip Laci Green from Dnews, ar šita simetriška būtybė iš laidos IT+ (5kontinentų TV)..
Žodžiu, jei pavyktų transkribint laidos vokalą į anglus, tikrai atsirastų ir pinigėlių, o atsiradus pinigėlių atsirastu ir įdomesnio turinio žinovų kurie nori "nuoširdžiai padėti".

p.s. jei jau ta laida yra nacionaltupumui skatinti skirta, tai vis tiek, galima dviem kalbom išleisti laidas..


Ignas ir komanda, ko gero, suvokia, kad geriau būti lietuviška originalia laida nei angliška kitos laidos kopija. O kad pinigėlių padaugėtų paleidus anglišką versiją, reikėtų nerealiai kažkuo sužibėti, nes konkurencija milžiniška.

Konkurencija Milžiniška ? argumentuok, prašau man miližinišką sąrašą kanalų su MS lygio, ar didesnio lygio laidomis. (UPS, neturi nė vieno subskraaibinus ://? o aš turiu, neseniai dar ieškojau kaip papildyti savo subskribintų listą panašiom laidom anglų kalba, ir tikrai per daug neradau.)

pala pala, tai kopijuoti nuo angliškų laidų, ar imti straipsnius iš angliškų source ir pateikti lietuvių kalba vadinasi ORIGINALUMAS :D?

girdžiu kaip pingvinai Antarktikoj juokias :D

pakeista prieš 10 m

Nesinervinam, aš apie tavo pasiūlymą, kad laida būtų vedama didelėmis krūtimis ar blakstienomis :D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »