eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Mokslo populiarinimas: "Mokslo sriuba"


MilleO jeigu aš ne prie mokslų, bet galiu laisvu laiko paredaguot tekstus, vistiek galima prisidėt?


Žinoma. :) Tokiu atveju dar didesnį indėlį įneštum nei dauguma dabartinių komandos "narių". Manau, dauguma norinčių prisijungti prie MS ir galėtų turėti panašių norų.

.

pakeista prieš 10 m

sesilija.


Juk žmogui dėmesio trūksta, nelabai verta kreipti dėmesio į neargumentuotas kalbas, kai pats prašo argumentų, užuot ką nors į temą parašęs ir pliauškia apie visai kitą formatą, kurio nebuvo ir nebus. :D Išlik rami, jis tiesiog nemoka parodyti savo bendravimo įgūdžių.

Džiaugiuosi, kad atsiranda tokių žmonių kaip Mille, kurie sutinka realiai padėti :) Stebėsim pokyčius.

Edgaras1010
MilleO jeigu aš ne prie mokslų, bet galiu laisvu laiko paredaguot tekstus, vistiek galima prisidėt?


Žinoma. :) Tokiu atveju dar didesnį indėlį įneštum nei dauguma dabartinių komandos "narių". Manau, dauguma norinčių prisijungti prie MS ir galėtų turėti panašių norų.

puiku. ryt parašysiu jums į emeilą!

Visada norėtųsi daugiau tokių žmonių savo aplinkoje. Deja, belieka apie tai tik pasvajoti. :D

Mille
Edgaras1010
MilleO jeigu aš ne prie mokslų, bet galiu laisvu laiko paredaguot tekstus, vistiek galima prisidėt?


Žinoma. :) Tokiu atveju dar didesnį indėlį įneštum nei dauguma dabartinių komandos "narių". Manau, dauguma norinčių prisijungti prie MS ir galėtų turėti panašių norų.

puiku. ryt parašysiu jums į emeilą!


Labai lauksime. :)

Edgaras1010
sesilija.


Juk žmogui dėmesio trūksta, nelabai verta kreipti dėmesio į neargumentuotas kalbas, kai pats prašo argumentų, užuot ką nors į temą parašęs ir pliauškia apie visai kitą formatą, kurio nebuvo ir nebus. :D Išlik rami, jis tiesiog nemoka parodyti savo bendravimo įgūdžių.


Jei man trūktų labai dėmesio, aš eičiau į pagalbą tokioms laidelėms kaip Mokslo sriuba, prie to pačio ir apsiskelbčiau jog ten esu bei ieškau kas dar norėtų prisijungti. :)

variable
Edgaras1010
sesilija.


Juk žmogui dėmesio trūksta, nelabai verta kreipti dėmesio į neargumentuotas kalbas, kai pats prašo argumentų, užuot ką nors į temą parašęs ir pliauškia apie visai kitą formatą, kurio nebuvo ir nebus. :D Išlik rami, jis tiesiog nemoka parodyti savo bendravimo įgūdžių.


Jei man trūktų labai dėmesio, aš eičiau į pagalbą tokioms laidelėms kaip Mokslo sriuba, prie to pačio ir apsiskelbčiau jog ten esu bei ieškau kas dar norėtų prisijungti. :)


Tai nė kiek neįžeidu, bet gana šmaikštu. :D Gaila, tavo diagnozės nežinau, bet miegučio, kaip jau siūlei vienai merginai, pačiam būtų pats laikas, nes po to bus vis sunkiau išsiblaivyti. :D

Edgaras1010
Mirtise
Edgaras1010

Čia juk komplimentas. :D Tai va, aš ir tikiuosi, jog netolimoje ateityje su naujų savanorių pagalba, MS pasiektų aukštesnį lygį, kas yra tikrai realu. Pradžia yra, o tobulinti ir pačią sriubą, ir save reikia ir galima. Galų gale, mokslo populiarinimas yra tikrai prasminga veikla. :D


būtų smagu, jei tas žodis bent kiek mane atspindėtų... o dabar mano ir tavo apgailestavimui - ne :D


tai junkis į MS - mažu tapsi gyke. :D


nepatikėsi, neturiu laiko ;D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »