eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Pageidavimai ir pastabos


Taip, padariau. Iš pradžių iš įpročio jungiausi su senu, paskui supratau, kodėl neprisijungiau :)

Oi, kaip keista, nors Karolio vardo transformacija buvo kur kas didesnė :)

Tavo visi parašyti pranešimai liks su senu vardu, tačiau nuspaudus ant profilio su vardu 'tomas14' bus nukreipiama į naują vardą.
Kalbant apie tavo sukurtas temas ir pamokas (kurių yra apie 40), tai ten nepatingėjau ir pervadinau temos kūrėjo vardą :)

pakeista prieš 5 m

Supratau, dabar mokinsiuos prisijunginėti nauju vardu, nes kol kas pirštai, nevaldomi protu, daro visai ką kitą :)
Oi aš net nebuvau skaičiavęs tų temų, iš ties jų tiek daug? Vau, na gal apie 20 ir būčiau spėjęs.

41, jeigu tiksliai :) Ten įvairios, ir pamokos, ir įdomūs uždaviniai su sprendimais, ir uždavinių rinkiniai.

Ai na tada visko gali būti. Kažkaip dabar prisiminiau, jog anksčiau būta tokios funkcijos, jog buvo lyg ir galima peržiūrėti būtent tas temas, į kurias buvai atsakęs, jei neklystu, bet čia senokai rodos tai jau buvo, dar pamenu, kad rašiau dėl to, kai ši funkcija pranyko.

Jei būtų labai reikalinga funkcija, tai gal suprogramuočiau, bet dabar nauda abejotina, nebent įdomumo sumetimais. Dabar, kaip ir minėjau kitoj temoj, dirbu ties testų sistema. Beje, darbai į pabaiga.

Tiesą sakant didelio poreikio nėra, kai buvo ta funkcija tai man rods, ja pakankamai dažnai naudodavausi, padėdavo greičiau surasti tas temas į kurias buvau atsakęs paskutiniu metu, ieškant kažkokios informacijos. Dabar tiesiog peržiūri pagrindinį langą ir tiek. Jei ieškai kokių senesnių temų su savo įrašais tai naudojuosi paieška prirašant savo vardą. Su viskuo apsiprantama ir poreikiai pasikeičia :) Džiugu dėl darbų su testų sistema. Tikiuosi darbas su ja nebus labai sunkus kalbant apie tų testų kūrimą.

pakeista prieš 5 m

Vitalijau, jau veikia testų sistema?

Norėjau pasiteirauti, kodėl tik profesionalams yra suteikiama galimybė redaguoti savo komentarą neribotam laiko tarpui?

Šioje temoje naujų pranešimų rašymas yra išjungtas!