eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Pageidavimai ir pastabos


Vitalijus nemato, turbūt labai užsiėmęs yra :) Dabar neatsiminsiu tiksliai, bet man rodos būdavo atvejų, kai gavę pagalbos dalis dalyvių koreguodavo savo pranešimus, palikdami tašką, kitaip sakant ištrindami uždavinio sąlygą kas tokiu atveju temą paversdavo dalinai nenaudinga. Tai čia kaip ir nuo to apsisaugojimas.

pakeista prieš 5 m

O neatsirastų galimybė šį apribojimą taikyti tik pirmajam temos pranešimui, nes matau daugiau pliusų šiam variantui nei minusų:
      • temos problema bus aiški, tad atėjęs kitas asmuo galės lengvai identifikuoti savo ir temos autoriaus problemų panašumus;
      • žmonėms, kurie teikia pagalbą, atsiras galimybė pašalinti padarytas klaidas tame pačiame pranešime, vietoj naujo kūrimo;
      • nemanau, kad kažkas varginsis trinti sekančius pranešimus, kai pamatys, kad neina pašalinti ir pačio pirmojo.

Na Vitalijus galbūt pakomentuos šiuo klausimu, kai galės.

pakeista prieš 5 m

Vitalijau, jau veikia testų sistema?
Meniu punktas jau yra, turbūt matei. Kol kas testuoju viską, yra klaidelių. Netrukus pristatysiu ir testų kūrimo formą. Iki mėnėsio pabaigos manau veiks viskas. Truputėlį laiko stoka, gan užimtas esu.
(Beje, pabandymui yra įkelti penktos ir šeštos klasės matematikos testai.)
O neatsirastų galimybė šį apribojimą taikyti tik pirmajam temos pranešimui, nes matau daugiau pliusų šiam variantui nei minusų:
      • temos problema bus aiški, tad atėjęs kitas asmuo galės lengvai identifikuoti savo ir temos autoriaus problemų panašumus;
      • žmonėms, kurie teikia pagalbą, atsiras galimybė pašalinti padarytas klaidas tame pačiame pranešime, vietoj naujo kūrimo;
      • nemanau, kad kažkas varginsis trinti sekančius pranešimus, kai pamatys, kad neina pašalinti ir pačio pirmojo.
Kad tik tu žinotum ką čia kai kurie darė. Jiems nesvarbu ar trečias ar šimtas trečias, trina keičia nesuprasi dėl ko ir kam. Čia ne šiaip sau apribojimas. Galima diskutuoti nebent dėl nežymaus trukmės padidinimo.

pakeista prieš 5 m

Meniu punktas jau yra, turbūt matei. Kol kas testuoju viską, yra klaidelių. Netrukus pristatysiu ir testų kūrimo formą. Iki mėnėsio pabaigos manau veiks viskas. Truputėlį laiko stoka, gan užimtas esu.
(Beje, pabandymui yra įkelti penktos ir šeštos klasės matematikos testai.)
Taip, taip, mačiau, todėl ir parašiau, nors jau kirbėjo šis klausimas ir kiek anksčiau, t.y. kaip viskas einasi. Pažiūrėsiu tuos bandomuosius testus, dar nemėginau.

Pagal mane neturėtų kilti problemų. Mėgink. Jei kas, rašyk.

Dabar kodą peržiūrėjau, tikrai nebuvo galima. Dabar kai ką perdariau, pamėgink vėl.

Karoli, tavo naujai kuriamos temos nerodomos pagrindiniame naujienų lange, o tik tam tikroj kategorijoj. Viskas, ką galiu greitai padaryti.

pakeista prieš 5 m

Jeigu nusprendžiate ištrinti savo pranešimą, tai galite padaryti tik su mygtuko pranešti pagalba. Jokių taškų dėjimų!

Ką tik peržiūrėjau duomenų bazę, šimtai pranešimų su taškais, brūkšniais ir panašiai.

Aš irgi neberadau, tai ar nereiktų jas bent kurį laiką palaikyti pagrindiniame lange. Suprantama, kad kažkada kažkas jas užtiks. Net manąją temą apie ribas ne per seniausiai buvo perskaitę ir uždavę klausimų, bet dabar gaunasi taip, jog didelis įdėtas įdirbis staigiai kažkur prapuola. Galbūt reikėtų prie dešiniame kampe esančio naudingų temų trumpo sąrašėlio pridėti pranešimą apie naujausias temas.

Šioje temoje naujų pranešimų rašymas yra išjungtas!