eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

Ruoškimės 2019 m. matematikos VBE

Egzaminai   Peržiūrų skaičius (1558)

10. Gavau 0.5. Radau klaidą, pataisiau.

0

Ne, paprastesnio būdo už redukciją nėra. Šiaip nesudėtinga čia, tik tiek, kad daug redukavimo šiuo atveju.

0

12 d įrodymo nesupratau.

0

Mano variantas:
Laikykime, jog abiejų piramidžių pagrindai yra plokštumoje ASC, tuomet iš viršūnės B nubrėžta aukštinė vienai piramidei bus aukštinė ir kitai.
Kadangi AM yra trikampio ASC pusiaukraštinė, tai ji dalija šį trikampį į du lygiapločius trikampius.
Tuomet gauname, jog abiejų piramidžių aukštinės yra vienodo ilgio bei pagrindų plotai yra vienodo dydžio, taigi ir šių piramidžių tūriai yra vienodi.

Paskutinį kartą atnaujinta 2019-06-10

0

Sutinku su Jūsų įrodymo variantu. Pats biškį per sudėtingai mąstau kartais ir susipainioju :) Nu bet gal kaip nors išlaikysiu tą vbe, reik tik atidumo. O Jums ačiū už tokią gerą iniciatyvą ir apskritai žaviuosi tokiu entuziazmu matematikai. Jūs gal pats matematikos mokytojas būsit?

0

Ne, bet turiu keletą mokinių, kuriuos mokinu, ruošiu egzaminams :) Vėliau įkelsiu dar keletą užduočių, jei norėsi. Šiaip dabar prisiminiau, jog praėjusiais metais ruošiau savo bandomuosius egzaminus, tai gali juos irgi prasispręsti:
https://www.ematematikas.lt/forumas/ematematikas-bandomasis-matematikos-egzaminas-t12007.html
https://www.ematematikas.lt/forumas/ematematikas-bandomasis-matematikos-egzaminas-2018-t12606.html

0

Dėkui :) Šitus tada dar prasispręsiu ir manau užeks. Vis tiek 12 metų neblogai matematiką mokiausi, tik vat stresas arba žioplumas kartais kiša koją. Tik vat jaučiu, kad šiemet sunkus egzaminas gali būti, nenorės jie po pernai pakeltos kartelės nuleisti, bus kaip bus anaiptol.

0

Na išties matau visai gerai susitvarkai su uždaviniais, manau turėtų pasisekti tau. Egzamino metu svarbiausia išnaudoti kiekvieną duotą minutę. Kai viską išsispręsi būtinai dar persitikrink, ypač testą ir antrą dalį, jog būtum teisingai pažymėjęs ar įrašęs gautą atsakymą.

0

Taip, kiek jau laikiau egzaminų šioj vbe sesijoj, taip ir darydavau. Studijuosiu humanitarinę specialybę, tad didžioji dalis darbo jau padaryta - svarbiausia buvo anglų ir lietuvių vbe. O dabar beliko vyšnia ant torto, kaip sakoma. Ačiū už patarimus ir pagalbą :)

0

Prašom :) Žinok, nustebinai parašęs, kad studijuosi humanitarinę specialybę taip gerai spręsdamas matematinius uždavinius, bet aišku, gal tai arčiau širdies :) Sėkmės, jei kas rašyk, pagelbėsiu kokiais klausimais.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!

Kategorijos

Matematikos testai www.ematematikas.lt/testai Pasikartok matematikos temas spręsdamas online testus!