eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Visos lygtys (rodiklinės, kvadratinės ir t.t)


Sveiki. Mokausi šitas lygtis ir noriu pasitikrinti ar gerai suprantu kaip darau, nes vis dėlto man yra sunkoka tema. Jei kažka ne taip darau norėčiau pasiteirauti. Būtų didelis ačiū. Tik nemoku parašyti užduoties per čia. Nebūtų įmanoma savo atliktų užduočių kažkaip atsiųsti? Ar galima per kažkur parašyti(ten mažesni skaičiai, šaknys ir pan.)

1)
x6-9=0
x6=9|6√
6√x6=plius minus √9
ats: x=√9 ir x=-√9
tie paryškinti yra maži skaičiai

2)
3x10+4=100
3x10=100-4
3x10=96|:3
x10=32|rodyklė į viršu 10
10√x10=plius minus 10√32
Ats:-√10; √10.
Nežinau ar suprasit bet gal, nes išvis nežinau ar gerai čia mastau. (o įkelti per formulę man neleidžia kažkodėl)

Mergaitee, man kažkodėl irgi šis mygtukas nevisada suveikia (atidaro tuščią baltą langą).

pakeista prieš 6 m

"about:blank" man va taip meta ir nerodo nei kad forumlę parašyčiau, nei ką dėlto bandžiau kažkaip per žinutę parašyti :/ Man irgi tuščia langą

pakeista prieš 6 m

Pamėgink pasinaudoti čia pateikta medžiaga, gal perprasi kaip užrašyti, tai ko tu nori, pamėgink nusikopijuoti kažką panašaus ko tau reikia ir pasikeisti pagal save:
http://www.ematematikas.lt/forumas/matematiniai-simboliai-latex-sintakse-t1167.html

[tex]a^{6}[/tex]-9=0
[tex]a^{6}[/tex]=9| [tex]\sqrt[6] {}[/tex]
[tex]\sqrt[6] {x} ^{6}[/tex] =+-[tex]\sqrt[6]{9}[/tex]
x=[tex]\sqrt{9}[/tex] ir x= - [tex]\sqrt{9}[/tex]

[tex]3^{10}[/tex]+4=100
[tex]3^{10}[/tex]=100-4
[tex]3^{10}[/tex]=96|:3
[tex]x^{10}[/tex]=32|pakelta 10 rodyklė
[tex]\sqrt[10]{x}[/tex][tex]^{10}[/tex]=+-[tex]\sqrt{32}[/tex]
x=-[tex]\sqrt{32}[/tex] ir x=[tex]\sqrt{32}[/tex]

Ačiū labai Tomas14, pasinaudojau tavo mintimi ir kažkas gavosi :)

Kas taip tragiškai dėsto lygčių sprendimą -šaknies ženklas už dešiniojo vertikalaus brūkšnio, ir t.t. KAS ????

Mokytoja kas daugiau

X

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »