eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos testų sprendimo online kūrimas


Gal kodą galėtumei įkelti? Žinok, man ir daugiau klausimų kilo dėl formatavimo. Norisi kartais pakeisti šriftą, perkelti kažką į kitą eilutę. Bandžiau ieškoti informacijos internete, ką suradau pamėginau pritaikyti, kažkas gavosi :)

Ai nereikia. Radau kaip pažiūrėti.

Labai patogu, kai perpranti. Nereikia paveikslėlio.

Būna, kartais randu kažkokias man reikalingas komandas, bet man jos čia neveikia. Ar problema, nepalaikymas, ar tiesiog kitąkart nepakanka tiesiog nukopijuot ir įkelt, čia jau reikia kažką papildomai programuot?

Pvz komandos norėčiau.

"Koordinačių kampas" - gal geriau tiesiog "koord. plokštuma" vartoti. Ar radai šį terminą vadovėlyje?

pakeista prieš 3 m

Radau vadovėlyje. Koordinačių plokštuma jie vadina tada, kai x ir y ašys turi tiek teigiamą, tiek neigiamą dalis. Aš pradžioje netgi kūriau uždavinius su pastarąja koordinačių sistema, bet čia ir pastebėjau, kad skirtingose vadovėliuose, skirtingai temos aiškinamos. Vadovavausi tuo, kuriame yra koordinatinis kampas. Kadangi mačiau, jog vėliau dar sąraše bus sveikieji skaičiai, palikau koordinačių plokštumą tam kartui.

Čia va įkeliu vadovėlio teorijos ištrauką: https://www.ematematikas.lt/upload/images/1596393185_2093.png

Dėl komandos dar paieškosiu, dabar greitai nerandu, bet tikrai jau esu jau susidūręs ne kartą. Gal tiesiog kažką ne taip darydavau.

Šiaip tame kitame vadovėlyje, kuriuo dabar nesirėmiau, šio pavadinimo skyrius buvo kur kas plastesnis, ten ir apie sveikuosius skaičius kalbama, skaičiaus modulį. Bet kaip jau ir sakiau matydamas atskirai dar sąraše esančią temą apie sveikuosius skaičius, tų temų neliečiau.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »