eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Mokslo populiarinimas: "Mokslo sriuba"


ir visgi, kas kalbėjo apie kopijavimą? :D pati sukūrei problemą ant lygios vietos... sėkmės.

variableir visgi, kas kalbėjo apie kopijavimą? :D pati sukūrei problemą ant lygios vietos... sėkmės.

variable, ne kas kitas, o tu siūlei tapti jiems antrarūše kažkieno kopija. aš siūliau būti originaliems ir  ieškoti savo kelio :)

ne, aš to nesiūliau... aš siūliau eiti į didelę rinką anglų kalba, o ne kopijuoti ką daro kiti. kaip jau sakiau, pati prisikūrei problemų. susirask hobi :D

pakeista prieš 10 m

variablene, aš to nesiūliau... aš siūliau eiti į didelę rinką anglų kalba, o ne kopijuoti ką daro kiti. kaip jau sakiau, pati prisikūrei problemų. susirask hobi :D

Būtent, siūlei eiti į plačią rinką ir daryti kaip tas ar anas jau seniai padarė :P

P.S.  :D

pakeista prieš 10 m

nejaugi. kur ? (kopy paste)

variablenejaugi. kur ? (kopy paste)

ne kopy, o copy, anglakalbi :))

vis dar laukiu. pacituok mano žodžius.

variablereiktų gerai pamąstyt apie laidų įgarsinimą Anglų kalba suradus kokią didžiakrūčią mergelę su perfect english + šiek tiek žaisminga kaip Laci Green from Dnews, ar šita simetriška būtybė iš laidos IT+ (5kontinentų TV)..

Jūsų malonybe, cituoju ;)

O jeigu aš ne prie mokslų, bet galiu laisvu laiko paredaguot tekstus, vistiek galima prisidėt?

sesilija
variablereiktų gerai pamąstyt apie laidų įgarsinimą Anglų kalba suradus kokią didžiakrūčią mergelę su perfect english + šiek tiek žaisminga kaip Laci Green from Dnews, ar šita simetriška būtybė iš laidos IT+ (5kontinentų TV)..

Jūsų malonybe, cituoju ;)


dabar turėčiau cikliškai grįžti prie klausimo ar vedėjas svarbiausias... ne, jau klausiau. pilstai čia iš tuščio į tuščią. jokių argumentų. tik tušti plepalai. bla.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »