eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Testai Egzaminai
Prisijungti Registruotis

Ar kvadratinio trinario reikšmė visada teigiama, kai jo diskriminantas yra neigiamas?

Taip, nesudėtingas, trumputis.

0

Konkuruojantis sprendimas su anuo pagal lengvumą tuomet.

0

Konkuruojantis sprendimas su anuo pagal lengvumą tuomet.
Va būtent. Įdomu, kas šio įrodymo autorius.

0

2) tai, ką jūs, ponai Tomai ir Karoli, padarėt šioje diskusijoje tegaliu pavadinti bobų turgumi; net mano draugės, nukvakusios senjorės, sėdėdamos Krasnūchoj ant suoliuko prie savo komunalkės, tokio bobų turgaus nepadarytų. Viskas prasidėjo nuo Tomo žodelių, jog jis nežada dėtis į galvą keleto taisyklių, bet šiuos žodelius aš būčiau linkusi pavadinti tiesiog neatsargiu dievagojimusi, bet tik jau ne niekinimu, kaip juos nusprendė interpretuoti drg. Karolis. Kita vertus esu galbūt pernelyg jauna šio forumčiko dalyvė, kad atsekčiau jūsų santykius ir suvokčiau tikrąsias konflikto šaknis, tad kol kas nedrįsiu kaltės dėl bobų turgaus suversti vien tik ant Karolio ar vien tik ant Tomo. Tik pasakysiu, kad, vyrai, taip elgtis vaikiška. Taip elgdavausi ir aš ankstyvoje jaunystėje, kai pacankė buvau (turiu omeny iki 40 metų), ir dabar tik gėda dėl to.

Prašom pasakyti, ką reiškia DRG.

Įdomus momentas dėl kaltės suvertimo.

0

Oi, drg. tai liekana iš sovietmečio, rašyta dokumentuose, diplomuose etc. ir reiškianti kreipinį „draugas“. Šiaip jau tai yra gėdingas mano įprotis vis rašinėti šį kreipinį. Reiktų to atsikratyti.

1

Oi, drg. tai liekana iš sovietmečio, rašyta dokumentuose, diplomuose etc. ir reiškianti kreipinį „draugas“. Šiaip jau tai yra gėdingas mano įprotis vis rašinėti šį kreipinį. Reiktų to atsikratyti.

Šis forumas ne sovietmečio dokumentas. Pataisykit, jei klystu.

P.S. Jūsų komentarą įvertinu +

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-10-21

0

Jadvyga, sakote, kad reikėtų atsisakyti šio gėdingo įpročio, bet kaip matau, iš komentarų sovietmečiu dvelkiančio kreipinio į mane tu ir neištrynei, nors pasirinkimą ištrinti turi. Atsiprašymo irgi nematau.

0

Žinoma, atsakyti jūs, Jadvyga, neprivalote, bet norėčiau iš jūsų atsakymą gauti kuo greičiau.

0

Pataisiau, Karoli.

0

Pataisiau, Karoli.

Labai protingai padarėte, Jadvyga, kad pataisėte.

Ir visgi, ateityje daugiau jūsų neperspėsiu.

0

Šioje temoje naujų žinučių rašymas yra išjungtas!