eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Egzaminai
Prisijungti Registruotis

Vektoriaus ilgio apskaičiavimo uždavinys

Aš pagalvojau tada, kad nusižengiau forumo taisyklėms. Ir, kad gresia suspendacija paskyros.

Čia kai administratorius parašė.

Jeigu jus ir suspenduotų, tai galbūt pirmiausia dėl to, kad duodate mums suprasti, jog šis forumas neskirtas geriems dalykams. Supraskit, mes mokam skaityti ne tik tekstą, bet ir tarp eilučių.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-10-07

0

Ironijos nenaudoju rašydama žinutes. Ačiū už supratingumą

0

Ironijos nenaudoju rašydama žinutes. Ačiū už supratingumą

O aš naudoju :) Visai smagu.

0

Pastebėjau :)

0

Pastebėjau :)

Jūs pastebėjote tai, kas ir taip buvo akivaizdu. :) Sveikinu.

Net pagalvojau dabar, jeigu jus suspenduotų, tai ar kartais nebūtų taip, kad ir nick'as „Šiaurė“ virstų į nick'ą „Frozen“...

0

Net pagalvojau dabar, jeigu jus suspenduotų, tai ar kartais nebūtų taip, kad ir nick'as „Šiaurė“ virstų į nick'ą „Frozen“...
Greičiau jau sulauksime temos uždarymo.
Kaskart prasidedant tokiai diskusijai pagalvoju ir visgi kiek mes turime laiko užsiimti tokioms beprasmybėms...

0

Greičiau jau sulauksime temos uždarymo.
Kaskart prasidedant tokiai diskusijai pagalvoju ir visgi kiek mes turime laiko užsiimti tokioms beprasmybėms...

Man visa tai yra prasminga ir štai kodėl: tokių situacijų nagrinėjimas padeda daug išmokti galbūt ne matematikos, bet kitų, su psichologija susijusių dalykų. Tam galima pasitelkti ir matematinius gabumus.

Iš šios temos galima daug pasisemti, mokytis iš svetimų klaidų, atlikti gilią analizę.

Mes visi pastebėjome iš anksčiau, pajautėme, kad bendraujant su Šiaure būna dar kažkas nesuvokto. Tarsi per miglą, tam tikra įtaka jaučiama iš šios vartotojos. Apie tai ne tik aš šiame forume rašiau.

Paklausė ko nors pas Šiaurę - liekame keistos būsenos, kai sulaukiame atsakymo... Ypač keista pasidaro tada, kai procesas pasisuka link viešumo (šiuo atveju, administratortius klausia, iš kur uždaviniai), tada ir įvyksta netikėtas sumišimas. Jau nebegalima atsekti galų, užplūsta emocijos(?) kažkodėl. Juk taip ir buvo šiuo atveju.

Tada Šiaurė kažkaip viską sutvarko, atrodo, kad nieko tokio čia ir nebuvo, kad mums tik pasivaideno (jau kelintą kartą), žodžiu, matyt, patys turime kažkokių problemų ir kabinėjamės čia prie vargšės vartotojos.  Bent jau atsiprašytume.

Bet visa tai ir yra ženklai, kad kažkas tikrai buvo. Ir buvo jau nebe pirmą kartą. Tai rodo, kad Šiaurė puikiai supranta, ką daro.

P.S. natūralu sulaukti temos uždarymo, nes tai, apie ką aš kalbu, ar Šiaurė, nėra susiję su matematika. Kita vertus, aš matau, kad yra naudinga apie tai pasišnekėti, kad ateityje nekartotume kokių nors klaidų. Dėl to gaišti laiką visai apsimoka. Galbūt šį pašnekesį galima atkelti į kitą forumo skiltį.

0

Tavo išsamus atsakymas rodo, jog tau tokia dalyvių psichologijos analizė yra įdomi ir teikianti naudą. Todėl remiantis tokiu požiūriu mano šios diskusijos pavadinimas beprasmybe atrodo yra per stiprus. Tačiau aš manyčiau, jog tam bent jau reiktų atskiros temos. Bet kokiu atveju toks esamos situacijos aptarinėjimas kaskart minint konkretų asmenį tikrai nekelia džiugesio pastarajam. Jei jau kalbame apie psichologiją reiktų ir į tai atkreipti dėmesį, ypač kai kalbame ne apie kažkokį didelį nusižengimą. Dėl to pasikartosiu ir dar kartą, jog nenoriu, kad Šiaurė dėl to jaustų kažkokią baimę sukurti naują temą kitu klausimu, nes mūsų profesonalų visgi pragrindinis tikslas - pagalbos suteikimas matematikos klausimais, o ne psichologijos analizių rašymas.

0

Tavo išsamus atsakymas rodo, jog tau tokia dalyvių psichologijos analizė yra įdomi ir teikianti naudą. Todėl remiantis tokiu požiūriu mano šios diskusijos pavadinimas beprasmybe atrodo yra per stiprus. Tačiau aš manyčiau, jog tam bent jau reiktų atskiros temos. Bet kokiu atveju toks esamos situacijos aptarinėjimas kaskart minint konkretų asmenį tikrai nekelia džiugesio pastarajam. Jei jau kalbame apie psichologiją reiktų ir į tai atkreipti dėmesį, ypač kai kalbame ne apie kažkokį didelį nusižengimą. Dėl to pasikartosiu ir dar kartą, jog nenoriu, kad Šiaurė dėl to jaustų kažkokią baimę sukurti naują temą kitu klausimu, nes mūsų profesonalų visgi pragrindinis tikslas - pagalbos suteikimas matematikos klausimais, o ne psichologijos analizių rašymas.

Kad neteikia džiugesio minėtajam asmeniui, tai sutinku. O kas sakė, kad aš čia atėjau teikti žmonėms džiaugsmą?
Šio forumo adresas yra ematematikas.lt o ne edziuginimas.lt

Pasikartojai, kad nenori, kad šiaurė jaustųsi kaip nors nesaugiai. Galiu suprasti tavo šį norą. Bet ar tai reiškia, kad aš turėčiau kaip nors apriboti save? Ką apie tai manai? O kaip kitų jausmai?

Kad ir man ir tau būtų lengviau, pasakysiu, kad vartotojai patys yra atsakingi už tai, ką jie čia daro. Matai, įvardinti niuansus, kurie kilo šioje temoje, yra svarbu ne tik todėl, kad nepasimautume ant, pavyzdžiui., manipuliacijos per mandagumą (kurios čia tikrai buvo iš minimos vartotojos), bet ir pačiai vartotojai, kad ateityje galėtų taisytis.

Sakai, kad analizė man naudinga, bet ar tik man vienam? Tau - ne? Nelabai?

0

Noriu atsiprašyti visų forumo dalyvių dėl netaktiškų žinučių, kurios privedė prie dviprasmybių ir visiškai priešingo interpretavimo.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!